Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amire az van ráírva hogy:...

Amire az van ráírva hogy: Waterproof az vizálló? (Szemhéjtus)?!

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
igen az
2009. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elvileg igen, de azér szerintem próbáld ki hogy tényleg az-e, mielött pl nyilvános strandra mész, mert nekem volt már olyan, hogy rá volt írva szemspirálra hogy waterproof, és bementem vele a vízbe, és leázott az arcomra, onnan viszont már nem jött le vízzel :P
2009. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ez Nagyon Drága volt és L'ORÉAL

biztos nem gagyi

2009. jún. 12. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen tesztet azért megér, amit az előttem válaszoló írt, de az vízálló.
2009. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat a vizallo az altalaban azt szokta takarni, hogy nehezebben izzadod le.

Valoszinuleg nem fog kibirni egy strandolast. Mindenesetre, ha megis kiprobalod es leolvadna az arcodra (panda effekt), akor kremmel le tudod szedni. Gondolom naptej/napolaj lesz nalad...

Ha mindenkeppen akarsz strandra kifestetten menni akkor a sminktetovalast neked talaltak ki.

Lehet akarmilyen markas akkorsem tudnak olyat ami teljesen vizallo lenne es pl kibirna hogyha intenziven orcansprickelnek es te kitorlod a vizet a szemedbol ;]


Sok sikert!

2009. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet én vagyok a lökött, de szerintem aki strandra megy, az ne fesse ki magát :D
2009. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!