Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz 14évesen elkezdeni használ...

Gáz 14évesen elkezdeni használni a szemceruzát és a szemtust?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
dehogyis,én már 12 éves koromtol használtam/használok :P:D
2009. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nemsokára 14 leszek, és kiváncsi leszek mennyit fog dobni rajtam x)és, köszi :D
2009. jún. 15. 20:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szemtust azt szerintem ne használj minden alkalommal.

VAgy ha igen akkor ügyelj arra hogy jól mosd le.Meg alapból minden lefekvés előtt mosd le az összes festéket.

Szerezz be színes szempillaspirált és egy klassz szőlőzsírt vagy szájfényt,ennyi elég kezdetnek.MAjd használj szemfestéket is.de eleinte ne vidd túlzásba a szádon semmiféleképpen de használj erős színt.

2009. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan próbáld ki, de azér ne legyél sminkben minden nap, mert az nem tesz jót, meg akkor már pl strandon amikor nem sminkelsz, nagyot fognak nézni, mert mindenki megszokott már sminkben
2009. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 14 éves korom óta sminkelem magamat.


Szerintem elég, ha csak szemceruzát használsz, tus és szemhéjpúder se kell a napi sminkedhez. Húzd ki a szemedet alul és felül a pillák tövében és fültisztító pálcikával satírozd el. Ha nagyobbítani szeretnéd a szemeidet, akkor a belső felénél fehéret használj.

Ehhez egy jól választott, nem ragadós spirál, és sokkal másabb lesz az arcod.


Szerintem többre nincs szükséged.


De kísérletezgess nyugodtan, fényképezd le a sminket és később összehasonlíthatod, hogy mi áll jól.


Jó kísérletezést! =)


Viki (16)

2009. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen ^^
2009. jún. 15. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:
14 évesen tust használni nem a legjobb ötlet. Én legalábbis mindig kiröhögöm az ilyeneket, de ez egyéni vélemény. Inkább probálkozz finomabb dolgokkal, a tus nagyon "kemény". Szemceruza, füstös szemfesték, spirál, szájfény. Leginkább ezek közül. A tus olyan emberen mutat tényleg jól, akin látszik, hogy nem gyerek.
2009. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Én is kb... 14 évesen kezdem el használni ezeket, szerintem már elég érett vagy ahhoz hogy halványan kisimnkeld magad.
2009. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz, bár én 14 évesen csak alkalmakkor próbálkoztam a sminkeléssel, de nagyon vonzott. A helyedben korrektort (ha kell) és szempillaspirált használnék. Olyan aranyos vagy, ahogy várod a szülinapos:D
2009. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát gratula ha tudod használni a szemhéjtust :D


nem viszem túlzásba a sminkelést. szempillaspirált és szemcerkát használok. Ugy gondolom h egy 14éves (én 15vagyok )lánynak nem kell túlzottan sminkelnie..

2010. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!