Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak a helix piercing-ről?

Figyelt kérdés
fájdalmas, meddig gyógyul, milyen kenőcsöt használtok rá? stb.

2012. ápr. 3. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem van egy Helixem,egyáltalán nem fájt. Lőtték, nem szúrták és hamar meggyógyult. 1 hét után már egyáltalán nem is fájt és tudtam rajta aludni is. nagyon szeretem.:) Én gyulladás csökkentő kenőcsöt kentem rá, hogy ne legyen baja meg forgattam. Az első egy hétben érzékeny volt meg enyhén piros de utána semmi sem látszott rajta.:) ha teljesen begyógyul utána ki is veheted és cserélheted. Hamar be forr. Viszont inkább szúrasd, az nem roncsolja annyira a porcot!

14L

2012. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is lövettem. Nem fáj, kicsit kellemetlen de ki lehet bírni.Szúrva talán annyiból jobb hogy nem roncsolja a porcot.Nekem 1-2 hét és el is múlt a fájdalom.Én speciel nem kentem semmivel csak forgattam. 14/L
2012. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gini1346 válasza:

Nekem is van Helixem. Lövettem! Igazából, nem fájt csak kellemetlen volt! Mintha fejbevágtak volna egy medicin lasztival! Meg utánna lüktetett! Annyiban megszívtam, h kint az utcán orkán erejű szél volt, ami süvített a fülem mellett és majdnem be@artam úgy fájt :)

Én nem kenegettem semmivel! 6 hétig benne volt az amit belelőttek, majd utánna kicseréltem! Két hónapig nem tudtam azon az oldalon aludni! De szerintem megéri! Nagyon szeretem! :) Csak ajánlani tudom MINDENKINEK! :) L/14

2012. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lilo babaa válasza:
Valaki! helix pct szoratok, utána balaton, tenger egyéb fürdőhelyek felejtősek? vagy nem fog elfertőződni tőlük, és nyugodtan nyaralhatok ugyan úgy?!?! segítsetek!!!
2013. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, utána ne egy darabig ne érje ilyen víz, mert könnyen elfertőződik sajna..ezért nem ajánlatos nyáron pc-et csináltatni.
2013. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!