Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercing ( felső fül...

Helix piercing ( felső fül piercing )?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyet , mit kell róla tudni ? Ja és igen , lenn egy olyan kérdésem is , hogy : Pék -cukrásznak tanulok , és heti két nap van gyakorlatom , és ugye ott nem kevés a liszt lehet valami baj , ha bele megy vagy ilyesmi ? :O Bár most egy hétig nem lesz gyakorlatom a szünet miatt addig valamennyire begyógyul , hogy ne okozzon problémát a liszt ? :O ( már ha amúgy okozna )
2012. márc. 31. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Felső fül? Miért alsó füled is van? Felső porc piercingnek szokták nevezni.

Mit kell róla tudni? Fagyasztással enyhítik a fájdalmat, majd átszúrják tűvel, 1-2 másodpercig kicsit szúró érzést tapasztalasz, de nem nagyszám, inkább a gyógyulás, az hónapokig elhúzódhat, gyulladtan, fájdalmasan.

A lisztet a fejedre öntik, hogy belemegy? Nem lesz attól semmi baja!

2012. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm , bocs elírtam mert közben magyaráztak nekem ... és nem nem öntik a fejemre csak tudod a lisztpor száll ;)
2012. márc. 31. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. fél éve van, lőtték, akkor semmi baja nem volt, egyáltalán nem fájt (egyébként azt mondják, hogy ajánlatosabb szúratni - nekem nem lett baja, de ha több pénzem lett volna, akkor én is szúrattam volna szerintem). Viszont most jutottam el oda, hogy nagyjából tudok rajta aludni, az nem kellemes vele... A liszt pedig nem hinném, hogy problémát fog okozni :)
2012. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 5 éve szúrattam magamnak, akkor 5 ezer forintot fizettem érte, de most szerintem a duplája lenne, legalábbis abban a szalonba, ahol csináltattam. Irtóra fáj, potyogtak a könnyeim, remegtem, mint a nyárfalevés, amikor szúrta a pasi. Bő fél évig nem tudtam azon az oldalon aludni:)

Egyébként nincs olyan szabály, hogy nem lehet piercingetek? Egyik ismerősöm szakácsnak tanult, és az összeset ki kellett vennie.

2012. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs :) Ma szúrattam :D Nekem nem fájt annyira :D De vérzett elég rendesen :)
2012. ápr. 4. 15:50
 6/6 :DDDDDD válasza:
én kb 1éve lövettem, alig éreztem. utána sem volt vele semmi baj, kicsit pirosabb volt mint a másik fülem, de 1hét után már simán aludni is tudtam rajta. :)
2012. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!