Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használnátok élénk pink rúzst...

Használnátok élénk pink rúzst BULIBA? Mint Nicki Minaj-nak van.

Figyelt kérdés

Szóval nem hétköznapra, hanem buliba.


[link]


[link]


[link]


2012. ápr. 10. 20:26
 1/5 M.Kata ***** válasza:
szerintem, ha hétköznap is bevállalósabb vagy, akkor próbál ki nyugodtan :D
2012. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat használsz amilyet szeretnél. Ami fontos, hogy ezeket a rúzsokat tudni kell viselni, és szakszerűen felkenni. Nincs is csúnyább, mint egy elmaszatolt rúzs. :)
2012. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem merném kipróbálni:) maradok a világosabb árnyalatoknál
2012. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én simán hordanám hétköznapra is, de mégsem vállalnám be, még buliba sem, mégpedig azért, mert ez az árnyalat szerintem nagyon előhozza, ha nem tökéletes fehérek a fogaid. :/
2012. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bevállalós vagyok rúzs téren akár hétköznap, de ami számomra nem jöhet szóba az a pink és a narancssárga, valahogy nagyon nem előnyös nekem. :/ Tehát így én nem vállalnám be, meg azzal egyet értek, hogy egy ilyen rúzst tudni kell viselni is, na meg aztán tényleg sárgítja a pink a fogakat..:// főleg, ha meleg tónusú.
2012. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!