Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy válasszak alapozót?

Hogy válasszak alapozót?

Figyelt kérdés
Eddig nem sminkeltem magam így elég tanácstalan vagyok, nem ismerem a termékeket. A böröm régen problémás volt, most szülés után sokkal jobb, de azért hajlamos a pattanásokra. A szemem alatti karikákat is szeretném eltüntetni. Tudnátok tanácsolni valami középkategóriás terméket amit nyugodt szívvel megvehetnék?
2012. ápr. 12. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Catrice 18 órás, mattító alapozója. Isteni jó, és nincs 2000 Ft.
2012. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem az astor skin match vált be,jól illeszkedik a bőrszínhez és ott fed ahol kell:)

3500 ft

2012. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
száraz a bőröd vagy zsíros?:) Ha száraz NEM mattító púdert kell használnod, hanem inkább krém alapozót:) én abból a maybelline new york-tól az AFFINITONE alapozót ajánlom:)
2012. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
előző vok: Hogyha beütöt a googleba h "affinitone" akkor a képek közül at jön ki elsőnek. Olyan van nekem, nagyon jó!:)
2012. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as, a Catrice-nak CSAK a neve mattító, egyébként sokan mondják, hogy átfényesedik, de SZERINTEM se szárít. Minden bőrre jó, csak szép matt finist ad.
2012. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2012. ápr. 14. 17:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Írtam hogy már nem pattanásos a bőröm erre jópár kijött... :) A bőröm inkább zsírosabb mint száraz vagy inkább zsírosodásra hajlamos, most amúgy rendben van, de ha naponta krémezem (direkt pattanásos bőrre valót vettem) akkor elkezd pár nap után fényesedni, szóval nem vagyok egyszerű eset. Még esetleg megkérdezném hogy akinek problémásabba bőre annak rontott az alapozó? Bár tudom ezek a mai termékek már nem tömitík úgy a bőrt...
2012. ápr. 14. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Rontott, igen. Ez egy ördögi kör. Az alapozó ront, ezért már alapozó nélkül nem tudok kimenni, így nincs rá alkalmam, hogy pihentessem az arcom. Most vettem a müllerben egy CV 2 in 1 pattanás elleni púderalapozót, attól remélek egy kis javulást.
2012. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ezt hallottam már én is. Amit írtál annak utánanéztem és csak jókat írnak róla, hasonló lehet a Miss Sporty-s alapozóhoz nem? Az is direkt pattanásos bőrre való. Én még tanakodom hogy mi legyen, de egy kozmetikust mindenképpen meglátogatok hamarosan az biztos.
2012. ápr. 15. 15:13
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Ma próbáltam ki először a CV-t és gyengén/közepesen fed. Nekem ez kevés elmenni hétköznap, arra jó, hogy ha itthon vagyok és valaki becsönget, nem fog felsikoltani a fejem láttán. Az orromat kicsit szárítja. Azért remélem hosszútávon valamit használni fog.
2012. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!