Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Konzervatív anyukák! Ti...

Konzervatív anyukák! Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak egy második fülbevalót mindkét fülébe, ha például kitűnő lenne a bizonyítványa, úgy, hogy 3-as,4-es tanuló?

Figyelt kérdés

(Konzervatív alatt azt értem, hogy nem engedik a piercinget, fültágítót, tetoválást, a plusz fülbevalót eddig, de haladtok a divattal és engeditek a lányotokat is)

Válaszaitok előre is köszönöm, és más véleményét is szívesen meghallgatom, ha normális.



#lány #megengedés #fülbevaló. szülők
2012. ápr. 14. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem hiszem hogy a jegytől kéne hogy függjenek ezek a dolgok.Hisz miután megkapta már nem fogja betartani azt a feltételt hogy kitűnő tanuló legyen ami mellesleg fárasztó is.Fültágítót,piercinget és tetoválást ne is engedj mert azt csak az elvetemülteken látni.A 2.fülbevaló még bevállalható.
2012. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
nekem van 3 piercingem nő vagyok 20 éves most elvetemült lennék? ilyen hülyeséget! Ha megunja valaki kiveszi ennyi, én is meguntam orrpiercinget és kivettem,beforrt nem is látszik a nyoma..
2012. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

18 vagyok, de azért válaszolok

piercinget, tetoválást, fültágítót nem azért csináltat valaki, mert divat, hanem mert tetszik neki

szerintem nem a tanulástól kéne függenie, hogy mit enged meg valaki a gyerekének

ezekben a dolgokban nincs semmi rossz vagy kivetnivaló, nem is ártalmasak, főleg nem még egy fülbevaló, ettől még senkinek nem lesz rosszabb, hiszen csak egy ékszerről van szó, az ékszereket pedig mindenki szereti

el sem tudom képzelni, mit fogsz majd szólni, ha a lányod esetleg sminkelni szeretne, vagy esetleg merészebb ruhákat szeretne felvenni, esetleg olyan lesz a stílusa ami neked nem tetszik

2012. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigiek válaszait, mentek a zöld kezecskék. Kérlek, válaszoljatok még többen is! Köszönöm. :)
2012. ápr. 14. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Az iskolai eredménynek semmi köze nincs, a kinézethez.

Barátnőm tele van tetkóval és pc-vel, rózsaszín a haja és punk, mégis kitűnő az egyik legerősebb gimnáziumban és az orvosira készül.


Aztán most 2 lyukkal több lesz a fülén, na és? Attól nem lesz rosszabb tanuló.

2012. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Én megengedném, nekem is megengedték 15 évesen. Kitűnő tanuló voltam, de szerintem nem az számított. Tetoválást meg piercinget nem engedtek volna, az biztos (nem is akartam), azt én sem engedném. Nekem azt mondta anyám, mikor gimibe jártam, hogy a fülemmel azt csinálok, amit akarok, telelövethetem, de máshova semmit. Úgyhogy most az egyik fülemen 5, a másikon 3 lyuk van, de bármikor kiveszem a fülbevalókat és nem látszik. :D

22N

2012. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Én 14/l vagyok, de válaszolok.

Nekem az egyikbe 2 a másikba 3 van. Pedig a szüleim NAGYON konzervatívak. Szerintem engedd meg neki! :)

2012. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Az én szüleim csak bizonyos kérdésekben konzervatívak, de az ilyenek tipikusan bizonyos kérdések. :D


Ettől függetlenül nővéremnek és nekem is megengedték, hogy lövessünk a fülünkbe. A véletlen műve, hogy mindkettőnknek 3 és 2 lyuk van a fülünkbe. Pedig én 3-3-at akartam, de végül anyu azt mondta, hogy az már sok, inkább legyen 3:2.

Nálunk ez nem függöt iskolai teljesítménytől. Szimplán csak látták rajtam, hogy mennyire vágyom rá, és hogy milyen boldog lennék, ha megkapnám. Ezért 14. születésnapomra a bal fülembe lövettem egy lyukat, majd a 16. szülinapomra pedig mindkét fülembe 1-1-et lövettem, így lett meg a bal fülembe 3, a jobb fülembe 2 lyuk.

Nagyon örültem neki tényleg, és nagyon hálás voltam a szüleimnek.


A fülbevaló kérdésben szerintem azt kell megérteni, hogy ez nem örökéletű dolog. Ha megunja az ember kiveszi, és idővel összeforr a lyuk. Nővérem megunta, kivette, a lyuk még meg van, alkalomattán tesz is bele fülbevalót, de ha nincs benne, akkor sem látszik. :)

Szerintem a fülbevaló belefér, pont azért, mert eltüntethető később!

16/L

2012. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
csak én nm értem,hogy-hogy lehet vki kitűnő tanuló,ha 3-as 4-es tanuló?!-.-" Meg veszitek neki a bizonyítványt vagy mivan? Amugymeg egy fülbevalóba még nm halt bele senki.Ha megunta kiveszi. Egyébkéntmeg egy 15 éves lánynak általábvan már van saját véleménye és talán néha hagyni kéne,hogy magától döntsön bizonyos dolgokban.
2012. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!