Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi most a műköröm trend?...

Mi most a műköröm trend? Hétfőn megyek műkörmöshöz nem tudom milyet csináltassak. (milyen mintát, színt, formát)

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen színeset! :)

Lehet úgy, hogy csináltatsz egy francia manikűrt, és abba raktok színes zselét vagy csillámport. Vagy pedig már eleve színes zselével vagy csillámporral (vagy színes díszítőkkel) építitek a körmödet. Színek közül divatos a lila és a kék finom árnyalatai, de szerintem minden "szívderítő" nyári szín felkerülhet.

Én is hétfőn megyek töltetni (Juppijj), és szerintem én kocka franciát választok majd zöld díszítéssel.

Egyébként ha mintát tesztek bele, akkor szerintem válassz valamilyen virágos formát, vagy van most ez a gyümölcs-őrület, az is jópofa :)

Egyébként a www.nails.hu oldalon, a "Műkörmös képgalériák" rovatban találsz jó tippeket!

Ja és én mindig úgy megyek a körmöshöz, hogy kész terveim vannak, aztán ott meglátom azt a sok kis csillogó csodát, és mindig elcsábulok: az eredeti tervből általában nem sok szokott megvalósulni... :)

2009. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
a hegyes is divatos, de azt hiszem az érzékenyebb mint a szögletes.
2009. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
szerintem hegyeset és franciát, a gyűrűs ujjadon meg lehetne valahogy díszíteni még. szerintem úgy szép, ízléses
2009. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a műköröm már eleve természetellenes, minek fokozni, inkább ellensúlyozd úgy, hogy csak franciára csináltatod és esetleg feldobod valami egyszerű(!) mintával, ami nem túl színes. Ja, és semmiképpen se legyen az a mostanában "divatos" extrém hegyes, hanem valami szép ovális formája legyen.
2009. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha most elöször csináltatsz műkörmöt, akkor ne hegyeset. Nekem eddig (1 év)kocka alakú körmöm volt, aztán gondoltam beújjítok egy divatos hegyessel. Hát mit mondjak alig várom, hogy 2 hét múlva mennyek töltetni és leszedetem és kocka lesz. A hegyes mindenhova beakad, nekem elis tört, de úgy hogy a saját körmöm is ketté. A helyedben kockával kezdenék, vagy csillámporos, vagy szines zselés, de a lényeg hogy csillogjon és vidám nyári színű legyen. Én következőre gyümölcsöket rakatok bele, valami francia és csillámpor vegyitve. Nagyon jól fog kinézni, remélem:D. 22/L
2009. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
www.nails.hu itt válogathatsz. Biztos találsz kedvedre valót. Gyönyörűek vannak .
2009. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!