Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki mennyi idő alatt szokta...

Ki mennyi idő alatt szokta meg az ajakpiercingjét? Roncsolta a fogatokat?

Figyelt kérdés
Alig tudok még vele enni, folyton beleakad a fogamba. Megszokom?

2012. ápr. 16. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
cseréld ki, akkor nem fog beleakadni a fogadba, valószínűleg hosszú a szára. amúgy 3éve van labretem, nincs a fogaimnak semmi baja tőle. 1hónap alatt megszoktam :P
2012. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen hosszú a szára, majd két hét múlva cserélik ki

evvel meg is oldódik? jó lenne. köszi a választ

2012. ápr. 16. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
úristen emlékszek mennyit szenvedtem ezekkel a szárakkal..ugyebár a dagadás miatt hosszút raknak bele aztán persze ahogy apad le a dagadás mindig nekem is beleakadt a fogamba,de rühelltem:) aztán vettem szárat az meg olyan kicsi lett hogy széfeszítte a bőröm. Utána vettem műanyagot azt meg elrágtam :D Aztán megtaláltam a tökéletest,észre se veszem hogy ott van az ajkamban bármit is csinálok:) ehhez persze egy tökéletes szár kellett már 3 éve vettem és finom sincs sajnos mekkora:/ Szóval lehet sokat fogsz te is csalódni és pénzt kidobni,míg megtalálod a tökéletes szárat magadnak! Ennyi az egész:)
2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha kíváncsi vagy rá: nekem először 12mm hosszú szár volt a számban. na kicsit piszkálta az ínyemet, pl: almát nem nagyon tudtam enni, mert a szár talpa felsértette az ínyem közbe. aztán 2hét (gyógyulás után) múlva, vettem egy 10mm hosszút, na az pont jó volt, nekem legalábbis. mint ahogy írták előttem: muszáj hosszabb szár a gyógyulásig, mert ha kisebb lenne, akkor belevágna a bőrödbe, és nagy lenne a kockázat, hogy a szövet körülnőné. inkább legyen nagyobb, mint kisebb.

én, személy szerint a karikára, vagy patkóra voksolok: nem vág be, persze ha jó a méret, nem éri el a fogakat és az ínyt olyan sokszor, mint a talpas piercing és az "könnyebb" megszokni is :P

2012. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval.

Amúgy nekem akármekkora talpas ékszer kényelmetlen volt, mindig beleakadt valahogy, úgyhogy áttértem a patkóra, az egyáltalán nem zavart, majd a karikára, az sem zavart, észre se vettem, hogy bent volt.

2012. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket!
2012. ápr. 17. 16:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!