Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért viszket az alapozótól...

Miért viszket az alapozótól az arcom?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert valamit nem tolerál benne a bőröd..

Vagy csak simán száraz, és az alapozótól mégtovább szárad szegényke, használsz hidratálót előtte?

2012. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindig
2012. ápr. 16. 23:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem valamelyik összetevője nem tetszik a bőrödnek..

Egész nap viszket vagy csak mikor felviszed, utána?

Nem pirosodik ki vagy ilyesmi, csak viszket?

2012. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán teszem fel, mert az arcom nem nagyon problémás. De amikor felteszem néha-néha viszket. Nem pirosodik be, csak simán viszket...
2012. ápr. 16. 23:55
 5/12 anonim ***** válasza:

És jó minőségű?

Többet is próbáltál már vagy ez az első alapozód?:) (csakhogy mindegyik után, vagy csak ez után..)

2012. ápr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miss Sporty Light Energy Radiant Look (Anti-fatigue effect with sapphire, vitamins and minerals) <-- ezt használom. Ez az első, de gondoskodtam, hogy vegyeg Garnier BB alapozót..
2012. ápr. 17. 00:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Lemertem volna fogadni a miss sporty-t.. bocsi! Nekem is az első alapozóim közt volt, és nekem is viszketett tőle a bőröm.

Zsíros a bőröd vagy milyen?

2012. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A T zone zsíros, az arcom többi része pedig száraz, nagyon bonyolult. Kevés a pattanás és foltok sincsennek mostmár(2-3 éve voltak világosabb foltok az arcomon).
2012. ápr. 17. 00:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen váltsd le! Sajnos szerintem nagyon kevesen vannak akik nem dőlnek be a miss sportynak.. Ha viszketsz tőle, akkor váltsd le!:)

Lehet a BB krém jó lesz, bár az picit fénylik, de ha használsz púdert akkor ez nem téma.:)

2012. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) köszi a választ!
2012. ápr. 17. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!