Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki szeretném fúratni a fülemet...

Ki szeretném fúratni a fülemet, majd fültágítót csináltatni. Nagyon fájt nektek? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval, 12 éves vagyok és néha olyan jó fülbevalókat látok, hogy szeretném őket, de nincs kifúrva a fülem. Szóval már megkértem Anyát, hogy valamikor elmehetünk-e. Természetesen beleegyezett. Csak félek egy kicsit. Nagyon fájt nektek??

És ha valakinek van fültágítója akkor Ő, hogy csinálta? Nagyon fájt?

Előre köszönöm.:)

12/L



2012. ápr. 20. 19:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jó ezt a választ annyira nem köszönöm... De nem nagyon érdekel a véleményed. Nekem tetszik. Mellesleg nekem meg a szoknya, magassarkú és a smink nem tetszik, akkor az ilyenekre mondjam azt, hogy "rondák"? Közben nem az csak nem venném/hordanám azokat a ruhákat. Remélem világos voltam. És ha lesznek értelmes válaszolók köszönöm.:)
2012. ápr. 20. 19:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Fültágitót ne.nemszép,főleg nem 12éves lányon.nekem kivolt furva a fülem,és tetettem mellé még 3at,de lövettem,ez nemfág ugy mint a furás.lövesd teis ha van rá lehetőség.de a tágitó ne..majd 18évesen.
2012. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem is 12 évesen akarok, csak szeretek előre tervezni. Már szinte az egész életem meg van tervezve és beleírva egy füzetbe, hogy mi hogy lesz. Olyan 16-17 évesen szeretnék.:)

És köszi.

2012. ápr. 20. 19:36
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Ja ugy igen:) Mostmeg csini fülbevalókat horhatsz,fültágitó ocsmány:) deha bejön csináltass majd,de 18felett szerintem:) ja és szívesen,meghállálhatnád egy zöld kézzel:)

köszi:)

2012. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Maradj egy szép fülbevalónál, és ne tervezd előre az életed, az alappillérek legyenek lefektetve, de a sponteneitás is kell a mindennapokban!
2012. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a lyukasztás jobban fáj, tudom mert párszor szúrtam magamnak. ha úgy tágítod ahogy kell, akkor egyáltalán nem fáj. Az elején fáj, amikor 1-2 miliset beleteszed. utána ha megvárod, hogy fájdalom nélkül tudd mozgatni bene a tágítót, és csak úgy teszel bele nagyobbat, akkor alig érzed
2012. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja amúgy előző vagyok. Szerintem 12 évesen még ne csináld, főleg, hogy anyukád is frászt kapna ha meglátná. Én 18 vagyok és az enyém még most is elég nagy balhé rendezett, amikor koromban meglátta a fülemben. Az életet meg szerintem ne tervezgesd, én is ugyanezt csináltam és teljesen más irányba mentem.
2012. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én a fültágítást fogpiszkálóval kezdtem és fülpiszkálóval folytattam aztán egyre vastagabb kötőtűket raktam a fülembe :) fokozatosan kell csinálni 2-3 hetente, fél vagy 1 millivel nagyobb tárgyat belerakni.
2013. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fulbeloves korulbelul egy masodperc és semmit se erzel:) legalabbis en semmit se ereztem:) en 15 vagyok jelenleg egy 4 milis fultagito gazdaja ami lassan 6 milis lesz:$ majd ha fogod csinalni keszulj fel h beszarsz ugy fog fajni (az elso szerintem mindenkinek faj:/) szoval. ha kell valami tanacs majd a fultagitasrol irj es segitek!:))
2013. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Fura de én is csak tavaly csináltattam fülbevalót, és most 12 éves vagyok. A fülbevalós nő aki csinálta leültetett egy székre és bejelölte hogy hova fogja belőlni. Én fogtam a széket alját és az első fájt de a másodikat már szinte nem is éreztem. Csak után hagy benne sokáig mert nekem már lejárt kivettem belőle, és egy hét múlva összenőtt úgyhogy még egyszer ki kellett lyukasztanunk. Szóval minél tovább marad bent annál jobb csak közbe forgasd is.

12/L

2013. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!