Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik jobb a kettő márka közül?

Melyik jobb a kettő márka közül?

Figyelt kérdés
DM-es alverde (smink)termékek, vagy a Rossmannban kapható Essence sminktermékek?
2009. jún. 21. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Essence terméket használok! az elég jó!FH
2009. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aleverde elvileg valami természetesebb dolog, a rossmannos meg sima.
2009. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Essencest használok, és nagyon szeretem.
2009. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Essence nekem is nagyon bevált!
2009. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én Essense termékeket, használok mert szerintem sokkal gazdaságosabb és tartósabb. A DM-eset is használtam már, de nekem az Essence termékek jobban bejönnek, az áruk meg annál inkább ;)
2009. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :)

azt hiszem, akkor az essence-t fogom kipróbálni!

2009. jún. 21. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is essence termékeket próbáltam és azok tényleg nagyon jók, a dm-es termékeket meg amúgy sem annyira szeretem, és ez az alverde.. hát megnézegettem de pl már a boltban az összes szájfény teteje el volt törve, szóval szerintem nem olyan minőségi
2009. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én is essence-t használok, soha mást:)

De az alverde igenis minőségi! nincs bennük semmi mesterséges cucc, tartósító, színező, semmi! Azért picit drágák, de nem öregítik és károsítják a bőrt.

de azért essence:)

2009. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!