Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitár márka jobb a...

Melyik gitár márka jobb a Cort vagy az Ibanez?

Figyelt kérdés
Mindkettőt ajánlották nekem és nem tudom eldönteni melyik lenne jobb(metál zenére)
2010. jan. 24. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami az Ibaneznél 160e az a Cortnál 100e. Dönthetsz.
2010. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az Ibanez jobb, de ibanezből az olcsók elég gagyik, szóval, ott érdemes párszázezret rákölteni, de kb azt a minőséget megkapot egy olcsóbb Cort-on is. Lehet hogy egy drágább ibaneznek olyan kényelmes a nyaka, hogy csak úgy nézel, meg olyan floyd rose tremoló rendszere van, hogy azt egy cort nem tudja, de akkor tegyél félre 3-4 százezret.. szóval akkormár vegyél egy 100ezres Cortot, ami szintén kényelmes, és kapsz bele EMG hangszedőket is:)
2010. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Öhöm én használltan vettem 90-ért egy S szérián Ibanezt (Edge zero tremoló) a floydja zseniális nem hangolódik és nincs az a hülyülés a hangolásnál (a lehangolásra illetve a másik húrméretre való állitgatásra célzok)nyaka nagyon kényelmes profi hangszerek és örök életűek.Cortok is jók csak első:a 150ezres Csúcs cortnak a tremolója valami botrány és csak emg 81-esekből áll nyaka meg közepes.

Lehet hogy másoknak nem jön be az Ibanezek hangzása ilyenkor kell lecserélni a pickupokat (én seymour duncan AHB-3-mast tettem bele és nagyon jó)

2011. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!