Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha Crystal Nails-nél csinálok...

Ha Crystal Nails-nél csinálok műkörmös tanfolyamot, akkor a tanfolyam díján felül (69 500) mennyi egyéb kiadásokra számítsak? Még egy kérdés: Hány gyakorlati órára kell modellt vinni?

Figyelt kérdés
Ha lehet válaszoljon már valaki, aki a Crystal-nál csinált tanfit... Köszönöm!

2012. ápr. 24. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Még kb legalább 200 ezer. alaphangon. De majd látod, hogy minden szart meg akarnak veled vetetni amúgy is. Erre megy ki a játék.

És minden gyakorlati órára kell modellt vinni, egyébként hogy csinálnád, amit mondanak?

2012. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%

Én ott végeztem, igaz nem tegnap.

A tanfival együtt megvettem az alapcsomagot is, abban minden benne volt, ami kellett, nem tukmált rám senki semmit. Én vettem még színes meg díszítő cuccokat, hogy otthon gyakoroljak, de nem azért mert kérték volna, hanem mert tetszett.

2015. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!