Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SZOLNOKON van műkörmös tanfoly...

SZOLNOKON van műkörmös tanfolyam? Ha igen hol lehet rá jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, szeretnék beíratkozni és ezzel is foglalkozni, szolnoki vagyok.Még tanulok tehát nem férne bele az időmbe az hogy folyton Pestre rohangáljak.Van Szolnokon is lehetőség megtanulni a szakmát? Kb mennyibe kerülne?
2011. nov. 22. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha betöltötted a 18-at, csak akkor mehetsz. Szokott indulni ott is, ahogy tudom, de nem tudom, mikor.

a mikor az iskolafüggő, de olyan 150 ezer legalább, és ez az összeg csak nőni fog, ha tényleg komolyan gondolod.

2011. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Betöltöttem a 18-at igen. Hol tudom megnézni mikor indul? rákeresek de nem nagyon ad ki semmit.
2011. nov. 22. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
nails.hu-n szoktak hirdetni, ott érdemes nézegetni. és szolnokon elmehetsz a kamarához is, megkérdezni, ők is szoktak indítani.
2011. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az alfa kapos tart itt tanfolyamokat, én is jártam egyre és nagyon szerettem.

Decembertől lesznek újak ha jól tudom.

2013. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!