Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 5 napos tetoválásom sok séta...

5 napos tetoválásom sok séta után begyulladt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

miért hol van?

vagy a napon égett le?

mert az gáz, friss tetkóval amég teljesen el nem gyógyul addig nem ajánlatos napra menni!

szerintem kenegesd bepanthennel reméljük helyre jön

de tényleg vigyázni kell vele!

2012. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

A bokámon van ,hosszú nadrág volt rajtam séta közben,de mégis estére begyulladt,piros lett és bedagadt a lábam.Kenegetem,remélem helyre jön.

2012. máj. 2. 19:38
 3/5 SzilKa ***** válasza:
100%

A friss boka tetoválás gyakran bedagad, ha igénybe van véve (zokni, cipő szorítja, sokat mész, stb).


Azt javaslom, hogy kíméld a lábad pár napig, otthon polcold fel, tisztítás és bepanthennel való bekenés után hagyd levegőzni (ne érjen semmihez, nehogy elszennyeződjön), a fóliát csak éjszakára tedd fel, meg ha elmész otthonról és bármi (ruha, cipő, kosz) hozzáérhet. 1-2 nap és helyrejön.

2012. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:
Ja igen, bár a fóliát általában 3 napig mondják, de ilyenkor érdemes pár nappal tovább, ha ezzel óvni tudod a kidörzsölődéstől.
2012. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2012. máj. 3. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!