Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetovált szemöldököm van, de...

Tetovált szemöldököm van, de nem tudom szép-e! Megmondanátok egyéni véleményeteket?

Figyelt kérdés

Októberben lesz 1 éves a szemöldököm. Nem önszántamból lett csináltatva, sajnos a természetes szemöldököm egyenlő a 0-val, néhány szőrszál van rajta és ennyi. Irigylem azokat akiknek természetes szemöldökük van és magamnak is ilyet kívánnék, ha lehetne.

Nos én már nagyon megszoktam a tetovált szemöldököm ezért NEM TUDOM MEGMONDANI hogy szép e, jó e! Ismerősöket ha kérdezek vagy nem merik megmondani, vagy azért mondják hogy jó mert ők is megszokták.

Kérlek titeket mondjatok véleményt, idegenek véleményére jobban adok ilyen szempontból.

[link]


Ami nekem nem tetszik rajta, az a szín, hiába kértem barnát, ilyen börtöntetkókék lett a színe. 30ezer forintért mesterkozmetikustól elvártam volna hogy olyan szinüre csinálja amilyet én akarok, de sajnos így csinálta.


Szerintetek milyen? Nagyon mű? A szememhez hogy megy?


2009. jún. 23. 17:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
hát nekem nem tetszik! ne hari!
2009. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de nekem sem tetszik. Nem az ,h mu, de a formaja, hossza, vastagsaga,szine nem illik hozzad. A gyonyoru szemeidhez egy meleg barna arnyalat passzolna. Szimmetrikusabbnak kene lennie.

Nekem rendes tetovalo szalonban csinaltak (nem kopik ki), nem kozmetikus, ugy kevertek a szint es tokeletes lett.

2009. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem semmi gond nincs vele, nem tűnik túl műnek sem hiszen normális alakja van, egyáltalán nem rossz a színe sem, szerintem illik hozzád, már amennyit látok belőled.
2009. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

bocsi,de nekem egyáltalán nem tetszik. nagyon mű

de a szemed szép.:)

2009. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de tényleg nem szép...és ez volt 30 ezer? én reklamáltam volna...
2009. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Jaj most mit csináljak :( :( :( eldöntöttem ha lesz rá pénzem átüttetem barnával, amit már leellenőrzök hogy barna legyen, hogy legalább a színe rendben legyen... mindjárt belinkelek egy képet ahol a teljes arcomat láthatjátok hátha úgy jobban lehet látni az összképet, pillanat...
2009. jún. 23. 18:09
 7/37 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van ezen rajta van a teljes arcom, a többivel ne foglalkozzatok mármint a rárakott háttérrel!

2009. jún. 23. 18:12
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon műnek tűnik, de ma már van lehetőség szemöldökbeültetésre. Nem gondolkodtál azon esetleg? Múltkor olvastam róla. 50-200 ezer Ft közti áron csinálják, a hajadból vesznek ki és azt ültetik be. Lehet, hogy érdemes lenne.

Addig esetleg próbálj meg szemöldökceruzával javítani rajta!

2009. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%

Nem olyan rossz, ahogy elképzeltem a leírtak alapján :)

Ne sminkeld magadat porcelán babának és akkor ok!

2009. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Diák vagyok, a 30ezret is sírva fizettem ki a kozmetikusnak! :( meg mostmár úgyis mindegy, már kivan tetoválva, 5 év mire felszívódik, annyit kibírok már... Mindenesetre jobb, mint amikor nem volt semmi szemöldököm, csak a színe amitől sikítófrászt kapok, de akkor ezek szerint nem is néz ki annyira jól... :(
2009. jún. 23. 18:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!