Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bix, fruit! A véleményeteket...

Bix, fruit! A véleményeteket szeretném kérni, mivel nem igazán tudom hogy most fogynom kéne, vagy csak keményen edzeni, hogy szép szálkás testem legyen?

Figyelt kérdés

itt van két kép, nem a legjobbak de nincs fényképezőm csak tükörből tudtam telefonnal képet csinálni.

[link]

[link]


2011. aug. 8. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok a velemenyukre..
2011. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy csak én válaszolok, nem Bix, vagy frutti...

szép alakod van, fogynod semmit nem kell, sportolj, és jó leszel. :)

2011. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

frutti:DD


fruit, nem frutti

2011. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Amugy szerintem is nagyon jo az alakod,de egy kis napozas nem artana.
2011. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok 157 cm 48-49 kiló. ülőmunkát végzek , de hetente 3-4x aerobikozom kb 1 órát.(ha több időm van akkor többet) a legnagyobb gondom az a combom. mivel alacsony is vagyok ezért nagyon vastagnak tűnik, pláne hátul a fenekem alatt.
2011. aug. 8. 15:53
 6/21 anonim ***** válasza:
Hülyeség a kérdés :D Elvileg minden fogyókúrának az a célja, hogy szép szálkás legyél. Én nem szálkásítanák ekkora tömegnél ez nagyon kevés... növelj egy kis izmot aztán szálkásíts csak. De izomtömeg növeléshez kevés lesz az aerobik azt ugye tudod? :D
2011. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
tehát magyarul konditermeben súlyzós edzést kéne végeznem.(sajnos ez majd csak januártól lesz lehetséges) ha csak simán elkezdek egy szigorú diétát most azzal nem érek el semmit?
2011. aug. 8. 16:02
 8/21 anonim ***** válasza:
De... szépen tönkreteszed az alakod és mivel nagyon kicsi az alaptömeged így kínkeserves szenvedés lesz csak. Kezdj el saját testsúlyos gyakorlatokat nyomni ezerrel a kajád úgy igazítsd, hogy csak szintentartás legyen. Aztán januártól akkor konditerem és tömegnövelő étrend.
2011. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha kíváncsi vagy kimondottan a személyes véleményemre akkor k*rva jól nézel ki. Ettől függetlenül nagyra értékelem törekvéseidet :D már így sem vagy semmi, ha sikerül egy kis izmot felszedned bomba nő lehetsz :)
2011. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot :) akkor elkezdek itthon edzeni addig is amíg nem jutok el a konditerembe.
2011. aug. 8. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!