Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek az baj, vagy...

Szerintetek az baj, vagy káros ha kinai boltban vett szemhéjra való festéket használok?

Figyelt kérdés

Előtte teszek szemhéjalapozót, ez nem kinai, majd ezután a szemhéjra való festék jön, elég jól tartja magát, olcsó, sokszinű, de nem zudom káros lehet e igy, hogy teszek al még szemhéjalapozót is? Szerintetek?


Ja és semmi mást nem használok, ami kinai csak ezt..


2012. máj. 3. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú? Van rajta összetevő lista?
2012. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csak1csajszi ***** válasza:
Dianyu márkájú?Nekem van 2 palettám is,és imádom,szinte csak ezeket használom :) Én is kínaiba vettem.
2012. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Pont ez a márka van nekem is :))) abból is a 03-as számu, amin nagyon gyönyörű szinek vannak :) te szoktál használni előtte szemhéjalapozót :)
2012. máj. 4. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:
én meg miss rose-t használok:) 1800 ft volt 12 szín :) De annyira szép életteli színek hogy elképesztő! Imádom ezt a márkát nem is kéne drágább vagy más szemfesték,tartós is meg van benne e vitamin:)
2012. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
arról már én is sok jót hallottam :)) szerintem mostmár én is maradok ezeknél a kinaiaknál :))
2012. máj. 4. 10:55
 6/7 csak1csajszi ***** válasza:
Nekem az 1-es és a 4-es van meg :) én csak sima alapozót szoktam rákenni a szememre,mert szemhéjalapozóm nincs sajnos:( De mondjuk amúgy is elég tartósak ezek a szemfestékek,de nyugodtam használhatsz,nem lesz tőle semmi bajod!Én a pirosítót is nagyon szeretem :)
2012. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi..
2012. máj. 4. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!