Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Vaterán árult MAC Hello...

A Vaterán árult MAC Hello Kitty 7 db-os ecsetkészlet milyen minőségű?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy hamisítvány, de attól még használható? Nem hullik? Elég puha a szőre? Főleg a 2 nagy ecset érdekel, az alapozó és a púderecset.
2012. máj. 12. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tökmindegy? ecset-ecset. ugyanazt a célt szolgálja...
2012. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mindegy, hogy 2 hét alatt kihullik-e a szőre, meg felveszi-e egyáltalán a festéket. -.-"
2012. máj. 12. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem mindegy! :) Tényleg nem eredeti, de nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen hamis MAC ecsetek elég jó minőségűek, és az áruk is elég baráti... Én már 2x rendeltem és nem csalódtam :)

És nem szintetikus, hanem lószőr, szóval nem durva, hanem jó puha. Szóval szerintem próbáld ki :)

2012. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja és az enyém majdnem másfél éve meg van és még mindig tökéletes
2012. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azért gondolkodom rajta, mert néztem a Müllerben egy lapos alapozóecsetet, 3000-4000 Ft volt, és nem is egy nemtom milyen márka. Ennyiért meg kapnék 7 ecsetet ebből a MAC utánzatból. Mert engem amúgy a márka nem érdekel, főleg nem a Hello Kitty. :D Csak az ecset legyen jó. Ha csak 2 évet kibír, már akkor bőven megéri megvenni.

2012. máj. 12. 13:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Te honnan rendelted amúgy? :)
2012. máj. 12. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Vatera én is :) Amúgy tényleg jó minőség, nekem 1 eredeti MAC ecsetem van, annyiban különbözik, hogy az eredetinek kicsit szebb a kialakítása (szebb rajta a felirat stb) de maga az ecset része között nem vettem észre különbséget... Mindkettő lószőrből készül :) Én babaszappannal szoktam tisztítani kb havonta. Szóval szerintem se mindegy, hogy 11 ecsetért fizetsz 4000 ftot vagy annyiból vehetsz egy szettet :)
2012. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mármint 1 ecsetért 4000 ftot nem 11-ért :DD
2012. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most néztem a youtube-on, hogy elég jókat mondanak a fake készletekről is. Azt hiszem akkor meg is veszem. :) Most főleg Essence, For Your Beauty meg Alverde ecseteim vannak, annál biztos jobbak. Sajnos itt vidéken nem nagyon lehet máshoz hozzájutni, csak ami a dm-ben és a Rossmannban van. :(
2012. máj. 12. 14:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van :) Ha esetleg valamikor H&M üzletben járnál ott is vannak ecsetek meg sminkcuccok tök jó áron és azokat is nagyon szeretem :)
2012. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!