Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj az orrpiercing berakása?

Fáj az orrpiercing berakása?

Figyelt kérdés

Irtózom a tűtől, de nagyon szeretnék egy orrpiercinget.

Szép? Mennyibe kerül? Sokáig megmarad?Kérlek meséljétek.


2009. jún. 26. 08:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Hát..lehet bizarr dolog számodra,de én magamnak csináltam!

Nekem nem fájt!És ha szakember csinálja,úgy se fáj!

Szép nagyon!És addig marad meg,amig ki nem veszed,vagy ki nem esik(csak akkor esik ki,ha valamibe beleakad vagy ilyesmi!)Nekem a bogyós végű vált be,mert az nem esett sose ki!Viszont az egyenes végű az meg folyton,ráadásul nagyon be is gyulladt tőle!Az ára pedig nem drága(1500-3000)

Szerintem ne félj!Nem fog fájni!:)

2009. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

nekem eléggé fájt, és én rettegek a tűtől, ezért sztem tudat alatt még jobban féltem tőle.

Azért te ne csináld magadnak, inkább bízd szakemberre

2009. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
ja, most olvasom, hogy te is félsz a tűtöl. Hát én azt csináltm, hogy beültem a székbe, és egyből becsuktam a szemem. Ha meglátom mit akarnak átszúrni rajtam, tuti beájultam volna. Lefagyasztották, de mivel porc, ezért eléggé fájt. Utána picit vérzett meg piros volt, de már szé nagyon. Sokat kell fertőtleníteni, főleg az elején. Én egyszer rántottam ki, amikor beleakadt a törülköző. Akkor azt hittem csillagokat látok, mert az enyémnek nem bogyós, hanem csavart a vége, így még eléggé vérzett is mellé. De nem bántam meg, hogy lett
2009. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tavaly nyáron csináltak orr pc-t. A szúrás előtt lefagyasztották. Nem fájt annyira, de azért éreztem. Kellemetlen volt, inkább a fagyasztás volt olyan fura érzés. Amikor a köldökömbe rakták, akkor mondták, hogy az orr a legfájdalmasabb. Nem tudom. Kibírható nem vészes, de ez egyén függő, hogy kinek mekkora a fájdalomküszöbe. És inkább nekem utána fájt 1-2napig.
2009. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
09:59es vagyok. Meddig marad? amíg ki nem veszed. Nekem hajlított végű van, bár még ezt is néha kirántom, mikor mosom az arcom, vagy ha törlöm a törölközőbe. Nekem 7400ért csinálták ékszerrel együtt (szerintem eléggé drága volt) de én úgy voltam vele, hogy hirtelen elhatározásból, az első helyre mentem be, és nem bántam meg. Körül kell nézni, hogy hol mennyibe kerül. Ja és amire figyelj, hogy szúrják tűvel, ne pedig lőjék, mert a porcot csak szúrni lehet!!
2009. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

Hát ezek nagy része elég nagy hülyeség!


1;A szúrás fáj és mindegy,hogy hova,de az fáj a legjobban,ezért én javaslom,hogy inkább lövesd,mert azzal is ugyan olyan szép lesz és megkíméled magad egy csomó felesleges fájdalomtól,ráadásul alig két másodperc és még a tűtől sem kell félned,uh ha rám hallgatsz akkor inkább löveted!

2;A köldökpc fáj a legjobban,azt tényleg érdemes szúratni,de nagy tévedésben él,aki azt mondta,hogy az orrpc a legfájdalmasabb!

NEM!

A Monroe-és a köldök pc fáj a legjobban!

3;Azt javaslom,hogy olyan végű pc-et vegyél,aminek L alakú vége van,mert a bogyós nem jó,mert azt egy idő után nem tudod majd kivenni(itt egy kép róla: [link] ) és csak nagy fájdalom árán tudod,akár kivenni,akár kicserélni!

Van olyan,aminek olyan a vége,mint a fülbevalóknak,szóval teljesen egyenes,de az azért nem jó,mert könnyen kieshet,akár alvás közben is és(sokan nem tudják)de az orr pc helye nagyon gyorsan(pár óra a alatt,de hallottam már 20 percről is)benő!

Továbbá még létezik ilyen pc is: [link]


Ezt nehezen lehet ki és betenni,de én kiegyenesítettem L alakúra és az vált be nekem a legjobban,de mint már mondtam lehet kapni kifejezetten L alakút is,ami azért jó,mert nehezen esik ki és amikor fújod az orrod,akkor mindig kifordul,így vissza kell raknod és szinte semmi esély,hogy ránőjjön a nyálkahártya!


4;Én 2000Ft-ért lövettem pc-gel együtt,szóval nem nagy összeg,uh aki 7400Ft-ért csináltatta azt jól átverték!


5;Egy pc-nek nem szabad véreznie!


Na kicsit hosszúra sikeredett,de remélem,hogy mindent elmondtam és tudtam segíteni,de ha még van valami kérdésed,akkor szívesen válaszolok rá!

Sok sikert a pc-hez!

Üdv!

2009. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

ne haragudj kedves utolsó, de mindenkinek más a fájdalomküszöbe. Hogy lehet azt mondani, hogy a köldökpc fáj a legjobban???? Nekem van mind a kettő, és amíg a köldökömet nem éreztem egyáltalán (többek között mert az csak bőr) az orromnál még a könnyem is kicsordult. A porc nyílván jobban fáj mintha csak egy darab bőrt/húst átszúrnak, nem gondolod????

Szeretem az ilyen nagyokosokat, akik mindenkinél jobban tudnak mindent. Valószínű még a tapasztalatoknál is jobban tudod a dolgokat.

2009. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 14:06os!

Nekem is volt mind a kettő és van tapasztalatom,szóval nem csak a számat jártatom,hanem tudom is,hogy mit magyarázok!

De mindez szerintem nem vita helye,mert a kérdező nem erre kíváncsi!

És én csak a kérdezőt akartam helyesen informálni!

Az viszont igaz,hogy minden embernek más a fájdalomküszöbe,tehát szerintem ha a kérdezőnek lesz majd pc-je,majd ő eldönti,hogy neki mennyire fáj,mi csak a saját véleményünket fejtettük ki!

Sok sikert a pc-hez!

Üdv Mindenkinek!

2009. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%
Barátnőm csináltatott orrpiercinget azt mondja neki nagyon fájt. A köldök piercing viszont nem a legfájdalmasabb. Én semmit sem éreztem mikor átszúrták.
2009. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én fel nem tudom fogni, mikor írják, hogy fáj a piercing berakás minden helyre. Én is barátnőim is mind szalonban csináltattuk van akinek orr van akinek nyelv, nekem köldök lett, de ott mindenki kap előtte érzéstelenítő injekciót. Az csak egy kis tűszúrás, elzsibbad és semmit nem lehet érezni a szúrásból. Úgy meglepődök mindig mikor írják, hogy nem kapnak semmit előtte és fájdalmas. Vagy ez szalononként változó?
2009. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!