Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kiszúrhatom magamnak a fülem?

Kiszúrhatom magamnak a fülem?

Figyelt kérdés

szal ha elég higiénikus vagyok, fél percenként mindenemet etil alkohollal körbetörlöm, akkor lehet?


meg még azt hallottam hogy kiszúrni csak ezüsttel vagy arannyal vagy orvosi acéllal lehet merthogyha nem akkor begyullad, ez igaz?



elsősorban azokat kérdezném akik maguknak szúrtak fülbevalót.



2012. máj. 16. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
még mindig nem
2012. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szúrtam már. Anyukám ápolónő és kértem h hozzon olyan vastag steril tűt és azzal csináltam, meg mindent lefújkodtam fertőtlenítő sprayvel. És amíg be nem gyógyul, addig csak aranyat vagy ezüstöt szabad beletenni a lyukba.
2012. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem gyógyul be csak orvosifémmel. Szerintem ne tedd!
2012. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm körbe szúrta a fülét. És pont el talált egy olyan pontot amit az átlag ember nem ismer, csak a pcsek vagy fülbevalósok. nagyon rosszul lett mire el lett rángatva a dokihoz, ahol közölték vele hogy ha pár órával később jön akkor le kell vágni a fülét. ne kísértsd a sorsot.a fülbevalósok is megtanulják hogy hol lehet és hol nem.
2012. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
háááát azabaj h már megcsináltam xdd
2012. máj. 16. 21:14
 6/9 A kérdező kommentje:
de én nem a porcos részbe gondoltam hanem a fülcimpába
2012. máj. 16. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szúrtam már magamnak négyet, sosem volt semmi bajom. (steril tűvel persze.) :)
2012. máj. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na már második hete hogy kiszúrtam :) nincs semmibajom élek és virulok és nem gyulladt be :) pedig sima bizsut tettem bele.
2012. jún. 2. 18:50
 9/9 A kérdező kommentje:
na már egy hónapja ki van szúrva és még ki is tágítottam 6 milisre.:) semmi bajom nem lett, még csak be se gyulladt.
2012. jún. 17. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!