Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiszúrhatom magamnak a fülem?...

Kiszúrhatom magamnak a fülem? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Nagyon sok osztálytársam kiszúrta magának a fülét, semmi következmény nélkül.. én is kiszúrhatom magamnak? Hogy kell? Mik lehetnek a következmények ha valamit elszúrok?
2010. nov. 20. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Tapogasd meg a szúrni kívánt részt ha vmit érzel inkább kerüld ki a tűvel kicsit. és 1 határozott mozdulattal nyomd át a tűt.

Nem lesz bajod csak előtte és utána is le kell fertőtleníteni.

18/F

2010. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Forrósítsd fel a tűt előtte, hogy elégesse a szövetet ahol átdöföd. Meg nem árt egy kis vodka, mert nekem spec fájt. :S
2010. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a bnőm a száját a másik az orrát a harmadik meg a köldökét szúrta át magának=Dhülyék>.<

A fülemet én is szúrtam,de nem ment át=D

De egy vastagabb tűvel gyorsan átszúrod és kész,de fertőtlenítsd le előtte és utána!!

2010. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerezz branurt! Jegeld a füled! Rajzolj egy pontot, a szűrni kivánt részre! Szurd át lökd ki a tűt a branurből, vágd el a branurt és told át rajta a fülbevalót! Majd egy szemőldökcsipesszel huzd ki a branur maradékát! Tedd rá a fülbe valóra a végét és kész is! Íg nem tudod elrontani és igy a legkiméletesebb is! A friss szuratot oxicortal fujd be napi 2szer és gyakran fordasd!
2010. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Ez lehet hülye kérdés de mivel fertőtlenítsem le? És mi az a branur??:$:$
2010. nov. 20. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Branur amit az infuzióhoz használnak például! Van a tűn egy szilikonszerüség amin a viz folyik(ebben az esetben a fülbevalót kell belehelyezni! Alkohollal vagy sebbenzinnel fertötlenits esetleg oxicortal!
2010. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hot_kiss ***** válasza:
Branur az gondolom a branül tű akart lenni, amit gyógyszertárban vagy netről rendelve kb. 250 forintért kapsz. Ez egy olyan tű, aminek egy vékony borítása van és egyszerűbben szúrsz vele, mint egy sima gyógyszertári tűvel.
2010. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is kb szerdán csináltam.:D

Am a köldököm is meg a fülem is szúrtam már egyszer (:

Szerintem nem lesz gond,ha steril branül tűvel csinálod.

Lehet hogy a végén nehezen megy át,és kicsit fájni fog de csak nyomd át egy határozott mozdulattal,és kb egyhét múlva már nem fáj egyátalán.:)

2010. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köazönöm:):) Aranyosak vagytok:D
2010. nov. 20. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!