Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan rögzítsem a piercingemet?

Hogyan rögzítsem a piercingemet?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen piercingem a számban...

[link]

így...

[link]

az a problémám hogy nem tudom rászorítani a golyót a szárra mert ahogy forgatom így forog az egész is. De ha belül megfogom akkor meg alig birom megfognmi a szárat, viszont a hosszabb szár meg már zavarna mert ez épp elég hosszú. Eddig patkó volt a számba és semmi ilyesmi bajom nem volt...

Ötletek??



2012. máj. 20. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt egy pár piercingem, de ilyen problémával nem találkoztam. Ha belül megfogod a szárat, az ajkadat pedig kifeszíted, könnyedén rászoríthatod a golyót. Ha nincs annyi hely, hogy ezt megtedd, akkor a szár rövid, ami a későbbiekben károsodást okoz a belső ajkadon. Ha azzal van gond, hogy kicsúszik a kezedből, próbáld meg egy szemöldökcsipesszel vagy egy kisebb fogóeszközzel megmarkolni.
2012. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gumikesztyűvel próbáld
2012. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél újat, mert annyit sz*rakodtál vele, hogy tönkretetted a menetet. am meg bemész egy stúdióba és ingyen megcsinálják neked.
2012. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg kivenni nem tudom. :D

Amúgy lehet újat kell venni, de menj be valahova, kiderül.

2012. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vettem hosszabb szárat, picit piszkál, de a golyót tökéletesen nem tudom még így se rászorítani (pedig már hozzáférek)

A menet nem ment tönkre az tuti mert rá tudom csavarni, csak szorítani nem. HA elkezdem visszafele tekerni tök könnyen csavarodik, úgy hogy közbe a szárat nem is fogom.

Először azt hittem hogy csak a PC forog a számban de nem, mert közben jön le a golyó.

Most úgy ahogy el vagyok vele.

2012. máj. 25. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!