Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing gyógyulása?...

Köldök piercing gyógyulása? (Lent)

Figyelt kérdés
Május 29-én csináltatok köldök piercinget és Júli 14-én megyünk nyaralni. Akkor már lehet strandolni, napozni? (kb. 7 hét telik el addig) Előre is köszi:)

2012. máj. 27. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ hogy birja a szervezeted majd a piercinget.
2012. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kb szúrás után 1 hónappal voltam fürdeni, szerencsére nem lett baja. Kezeld, tisztítsd akkor is rendesen és talán nem lesz gond :)
2012. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van itthon betadin, neogranormon, meg 70%-os alkohol. Gondolom ezek jók valamire :) De majd megkérdezem a piercingest! Köszönöm a gyors válaszotok!
2012. máj. 27. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem tegnap volt 4 hetes.. még egy picikét piros, de nem vészes.. szerintem annyi idő alatt tuti meggyógyul.. én már voltam vele szoliba is és semmi nem történt..
2012. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor már felkészültél rendesen :) Én anno tetran kenőccsel kentem, az nagyon hamar rendbe tette, meg az alkohol szuper fertőtlenítőnek.
2012. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neogranormonnal ne kendd, mert az hámosító, és nem tesz jót neki. Inkább alkoholozd, és ha van otthon Betadine, akkor azzal is kenegetheted. Nekem több, mint egy hónapos (max 6 hetes), és már nem is piros, nem gennyel, szóval tök jól van, ráadásul magamnak csináltam.


Júli 14-re tuti jól lesz :) Vagy ha mégsem, akkor kerüld a vizet, vagy nagyon keveset legyél vízben. Napozz nyugodtan! Nekem a szoli segítette a gyógyulást.

2012. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a napozás nem tesz neki jót, mert befülled.
2012. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben akkor neogranormon kilőve:)

Hát remélem meggyógyul, jó lenne. És nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!:)

2012. máj. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!