Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el sminkelni?

Figyelt kérdés
Én 12 vagyok,de a sok bőrhiba miatt egy kis sminket használok. Minden reggel alapozó,szemhéjfesték,szempillaspirál,szájfény. Szerintetek korai? Még egyszer mondom,hogy csak alig látszik a smink mielőtt valaki belém kötne.

2012. jún. 1. 18:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Korai.
2012. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

én 8.os voltam amikor csak a szememet húztam ki,

szerintem amit magadra kensz az már sok, de még ha idősebb lennél akkor is ennyi hétköznapra minek?? pl a szájfényt szemhéjfestéket nem használnék alalpozót meg méginkább nem mert csak tömítit a pórusokat ha tudom akkor én kerülöm, én inkább a pattanásos bőrrel kezdenék vmit ,kozmi vagy éeltmód váltás

2012. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 M.Kata ***** válasza:

ez szerintem is korai. én 15 leszek, mégis csak alapozót, meg néha szempillaspirált használok. de tényleg ritkán.

12 évesen ez elég sok smink minden napra( még ha nem is látszik, nem az a lényeg).

2012. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De anya észre se vette,hogy ki vagyok egy kicsit festve,de kaptam már pár embertől negatív kifejezéseket és ez elszomorított és elvették az önbizalmam is. Hétköznapra nem csak suliba meg ha megyek valahova. Itthonra nem szoktam.
2012. jún. 1. 18:25
 5/28 anonim ***** válasza:
47%
Akkor is korai! 1-2 év múlva meg már sz_pni fogsz, vagy mi?! Foglalkozzál inkább a tanulással! Ha én lennék az anyukád, úgy pofán b_sztalak volna, hogy rögtön elfelejtetted volna, hogy hogyan kell sminkelni!
2012. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Állítsál már magadon. Nem vagyok k*rva. Én az ilyen köcsögöket szoktam szájba b*szni. ;)
2012. jún. 1. 18:30
 7/28 A kérdező kommentje:
És,ha a tanulás is szóba jött kitűnő vagyok.
2012. jún. 1. 18:30
 8/28 anonim ***** válasza:
Hát 12 évesen én még semmi sminket nem használtam.. először 8.-os fényképezésen, ballagáson volt rajtam smink. Most 16 vagyok, és nem festem magam, csak alkalmakkor, de akkor is csak szemceruza+szempiilaspirál, meg esetleg tus. Az alapozót utálom. :DD
2012. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem el sminkelni,mert eddig mindig lenéztek,de így meg mindenki szépnek tart. Idegesített,hogy én vagyok az igénytelen stréber.
2012. jún. 1. 18:36
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

18 évesen kezdtem el, de akkor is csak spirált használtam. semmivel sem késtem el, hogy ennyit vártam vele. Ma már jobban sminkelem magam, de alapozót most se nagyon használok, mert tiszta a bőröm. ha sok a bőrhibád, keress fel bőrgyógyászt, aki majd felír vmi krémet és attól szép lesz a bőröd. nekem is ő segített és nem a smink.

20/L

2012. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!