Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én tüsszentek mindig...

Csak én tüsszentek mindig azután, miután kifestettem a szempilláimat?

Figyelt kérdés
Olyan idegesítő, egy csomószor mindig akkor tüsszentek, mikor épp feltettem a szempilla spirált és az még nem száradt meg teljesen. Tisztára lecsapódik utána a festék, összemázol, ÁÁÁ!
2012. jún. 5. 15:13
 1/5 FöldreSzálltAngyal válasza:
Allergia?
2012. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tüsszentek.

Lehet, hogy érzékeny ott a bőröd. Van ismerősöm, aki azért szedi nehézkesen a szemöldökét, mert folyton tüsszentenie kell tőle.

2012. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ohh, pont tegnap merült fel bennem is a kérdés. :D Siettem vizsgára, aztán persze, hogy moshattam le a spirált, és kenhettem újra, még jó, hogy nem valami komoly sminket akartam. xD
2012. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én akkor tüsszentek, amikor a szemöldökömet szedem :D
2012. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is mindig tüsszentek! Amikor végre kikentem akkor utána jön rögtön egy hapci. És persze a még megnem száradt szempillaspirál elkenődik. Többnyire a szemöldököm aljára xD (mert hosszú a szempillám)
2012. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!