Hogy merjem elkezdeni?

Figyelt kérdés

tudom ciki,de 17éves létemre még sosem sminkeltem.A szemem kéne csak,de nem mert,mert:

-kézügyességem 0,papíron nem bírok egyenes vonalat húzni nemhogy a szememnél

-rettegek,hogy a bénaságom miatt belemegy a szemembe ami elég esélyes

-sokat kell törölgetni a szemem mert gyakran csipás,és ha ki van festve hogy tudnám megtörölni elkenődés nélkül?!

-nem mernék sminklemosó tonikot vagy kendőt használni mert az is fix a szemembe belemenne


2012. jún. 7. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy tanítson meg.(anyukád, barátnő...)
2012. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hétvégenként gyakorolj otthon, vagy délután amikor otthon vagy. Nézz a youtube-on videókat a sminkelésről, vannak ott elég jó és egyszerű sminkelős dolgok, amik még a legügyetlenebbeknek is megy (mint amilyen én vagyok, és ahogy olvasom te is:)) Alaposan mosd minden reggel meg az arcod, meg a szemed, arcradír stb és ne félj hogy a szemedbe megy, mert úgyse fog (arcot gondolom tudsz mosni). A tonikot pedig nem kell a szemed közelébe tenni :)

Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás!

2012. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. ne egybe húzd, ki hanem kis vonalakban haladj

2.a törölgetést a szemed alatt, és a belső sarkában lehet, inkább itató mozdulatokkal, zsepivel.

3. a vízvonalat én nem szoktam lemosni, mert ugyis lemossa a szemed nedvessége

4. a többit csukott szemmel mosd

sok sikert:) 23l

2012. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden csak gyakorlás kérdése.! Èn egész gyerekként kezdtem pròbàlkozni ezzel...a végeredmény katasztrofàlis lett,majd évek mulva egyre jobb. Sokàig nem tudtam egy rendes vonalat hùzni szemcekàval,ma pwdig profin hasznàlom a szemhéjtust is.Ha elkezded,nem fogod tudni abbahagyni.Kezdd valami pasztel színű szemhéjfestékkel meg szâjfènnyel.,majd később jöhet az alapozò szempillaspiràl pirosìtò szemceka tus élénkebb szìnek stb.Egyszer nekem is belement a sminklemosó a szemembe baromira csípett és homàlyosan làttam..ezért vagy nagyonnqgyon becsukom a szemem vagy megvàrom míg leàzik majd letörlöm.

Jó kísérletezést!

2012. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj peivit es szivesen segitek bmibe. Ajanlok termekeket is, amik sztem jok lehetnek neked.:) meg tippeket is adok szivesen.
2012. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!