Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Huzamosabb ideig ha van...

Huzamosabb ideig ha van műkörmöm, mennyire káros?

Figyelt kérdés
Van itt olyan,akinek már évek óta van műkörme?Nem ment tönkre teljesen a körmötök??

2012. jún. 8. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A műköröm nem káros a saját körmödre, nem teszi tönkre, max. a műkörmös, ha nem megfelelően csinálja meg a körmödet.
2012. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a körmös elszúrja akkor tényleg nagy károk, és fájdalmak lesznek a levétel után. Főleg mivel a köröm elvékonyodik.

Am. egyik oszt.társamnak volt műkörme kb. 1,5-2 hónapig. És miután levették neki, kb. 1-1,5 hétig fájlalta, mert annyira el volt vékonyodva és "törve" neki. Kívülről is rosszul nézett ki. Mondjuk mára már semmi baja mert lenőtt az elvékonyodott rész.

De azt ajánlom hogy ha már le szeretnéd vetetni, csináld mert ki tudja lehet hogy te jobban megúszod :)

2012. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semennyire nem káros. Nem megy alatta tönkre, hacsak a körmös nem cseszi el.
2012. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Nem akarom leszedni..de azon gondolkodok h újratöltessem-e.Mert így nem tud lélegezni a körmöm.
2012. jún. 10. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A köröm NEM lélegzik. Soha. Nem is kell neki, elhalt keratinréteg.
2012. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs tüdeje szval nem tud lélegezni.nekem 6 éve van folyamatosan, néha mikor leszedik h újraépítsék látom h semmi baja.
2012. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) megnyugodtam :)Jah és tudom h nincs tüdeje... -.-"
2012. jún. 11. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!