Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki használt már Kryolan...

Aki használt már Kryolan alapozót, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Elsősorban a Supracolorra vagyok kíváncsi. Elegem van már a drogériás cuccokból, alig fednek, 3 óra alatt lekopnak, stb. ezért szeretnék kipróbálni ilyet.
2012. jún. 9. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem is hallottam róla. De most rákerestem, és jókat írt. Szerintem próbáld ki :)
2012. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen használtam supracolor alapozót,mert versenytáncos voltam.(most kozmetikusként dolgozok)mindennapi használatra nem ajánlanám mert nagyon eltömíti a pórusokat,nem lélegzik a bőröd...és egyáltalán nem természetes a fedése.ha zsíros a bőröd még zsírosabbá teszi.esetleg alkalmakra jó lehet.Douglesben lehet kapni nagyon jó minőségű alapozókat.kicsit drágák de nem kell sok belőlük,és az eladók segítenek megtalálni a megfelelőt.ha problémás a bőröd akkor pedig kezeltesd kozmetikussal.
2012. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván a zsíralapozót nem kell zsíros bőrre használni, szerintem ez evidens.. amúgy száraz a bőröm, ezért gondoltam rá. A Douglas-es alapozók sem jöttek be.
2012. jún. 11. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
:-D hát ha zacskót nem is de akkor hidratálni kell.akár milyet is használsz ha nem szép a bőröd az átüt bármelyik alapozón.egyébként ez nem mindenkinél evidens,tudod hány nő mászkál úgy hogy csík van a nyak-fej között?
2012. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp nincs vele sok bajom, csak néha hámlik, meg egy kicsit rosacea-s.

Mit ajánlasz, mivel hidratáljam? Van itthon egy Lancome kenőcsöm, azt szoktam használni, hetente egyszer leradírozom, meg hát persze, a sminket minden nap eltávolítom arctisztító tonikkal.

Amúgy most egy Loreal alapozót használok, a True Match-ot, de nem nagyon jött be.. foltokban kopik, meg a fenti érvek mind igazak rá..

2012. jún. 11. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:

esetleg tonik helyett ajánlanék inkább arctejet,az sztem kíméletesebb a száraz bőrhöz.én nagyon szeretem a gyógyszertári krémeket pl én biodermát használok.de a vichy is jó.és azok vannak komplett bőrkezelő szettben.rosaceára is van biodermás...

[link]


esetleg havonta 2 havonta kozmetikus ő még lehet tudna ajánlani krémeket is.

Sminkből a MAC nagyon jó még.

2012. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!