Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Letezik az, hogy a sminkcucc...

Letezik az, hogy a sminkcucc megolvad? Mit kell tenni ellene? Tegyem hutobe?

Figyelt kérdés
Nem tartottam a napon, megis megolvadt az alapozom (eleve folyekony volt, mostmar _viz_ folyik belole, hasznalhatatlan, pedig jo draga volt), illetve a szemceruzam (ahogy hozzamer a hegye, mar torik is lefele, nagyon puha, nem ilyen volt). Ilyen van? Mit tegyek, hogy ez ne forduljon elo? Pedig markasak voltak, az alapozo Rimmel, a szemceruza pedig Nivea. Otletek?
2009. júl. 5. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tedd hidegebb helyre.Ha kimentél vele melegbe egy kistáskában,akkor felmelegedik,utánna ha hazajértél szedd ki belőle.Ez nálam is ígyvan.Bár azért víz nem folyik belőle xd
2009. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik kicsapódott belőle a víz. Tartsd hűvösebb helyen (de azért ne hűtőben!). Az alapozót rázd fel. A szemceruzával nem tudom mit lehet kezdeni. Lehet újat kell venned. :(

Amúgy nem régiek a cuccaid, lehet, hogy megromlottak. Ja, és ne tartsd ezeket a fürdőszobában mert ha párás ott a levegő akkor az nem tesz nekik jót. (nálam legalábbis hasonló dolgokat műveltek a sminkek a párától.)

2009. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyik sincs fel evnel idosebb, ez mar reginek szamit (bocs, nem vagyok gyakorlott a temaban)? Napra nem vittem oket, a szobamban tartottam egy dobozban. Most mar jobban oda fogok figyelni, koszonom!
2009. júl. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!