Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális, hogy ebben melegben...

Normális, hogy ebben melegben megolvad a cipőm talpa?

Figyelt kérdés
Még sose tapasztaltam ilyet, álltam a buszmegállóban hazafelé jövet, és egyszer csak éreztem, hogy teljesen átforrósodik a cipőm, majd odébb akartam lépni, és már "cuppogott" a cipőm talpa. Azt hittem, beleléptem valamibe, úgyhogy elkezdtem dörzsölgetni az aszfalthoz, és ki is lukadt... Mással is előfordult már, hogy szinte elfolyt a cipője?:) vagy csak én vagyok béna?
2011. júl. 9. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, ha garanciális. Milyen cipő? (Csak hogy milyet ne vegyek.)
2011. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez nem normális :D elég gagyi cipő lehetett
2011. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha elég gagyi... xD

Szandálokat és papucsokat azért hőálló anyagból csinálnak, mert tisztában vannak vele, hogy 30 fokban az aszfalt sem épp hideg.

Biztos valami béna tornacipő volt, ugye? :D Na azt nem kánikulára találták ki. xD

Velem még nem volt ilyen am. :D

2011. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Adidas Superstar-nak volt ilyen tulajdonsága, bár nálam csak annyi volt hogy puhább léptekben találtam magam.

Megnyomtam a gumit és benne volt az ujjam hegye, még most is benne van:D

2011. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem csak egy kínai szarral volt ilyen,h azt hittem meggyullad a lábam.Amúgy ez milyen cipő volt?
2011. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vááá! Durva :D Velem még nem volt ilyen.
2011. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát egy tök sima, egyszerű balerina cipő, a zarában vettem még tavaly:S
2011. júl. 9. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem normális.

mert nem szabadna...de a kínai cipőknek megszokott olvadni a talpa.énis jártam így és azóta nem hordok...az ilyenek elég gagyik és ha garanciás vidd vissza!!!

2011. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!