Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves vagyok, és szeretnék...

14 éves vagyok, és szeretnék nyárra valami szolídabb műkörmöt. Én már tartom magam elég idősnek hozzá, de a családom és barátaim véleménye eléggé megoszlik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem felesleges, főleg egy ennyi idős gyereknek, de te tudod.

19/L

2012. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
felesleges
2012. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges. Vegyél sok sznes körömlakkot, azt tudod variálni. (Én pár nap után megunom, ezért átfestem). A műköröm nagyon tönkrevághatja a körmöd, Ha mindenképp szeretnél valamit, akkor zselét csináltass, az kímélőbb:)
2012. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégcsak 14 vagy.... mi a francnak ilyen kis fiatal lánynak műköröm? én még 14 évese azt sem tudta hogy mi az a körömlakk vagy műköröm....17 vagyok és a barátom is azt mondja hogy a mai fiatalok egyre korábban kezdik magukat nagynak érzeni pedig valójában nem azok...
2012. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hiába tartod magad elég idősnek, kislány vagy, ne menj a csürhe után
2012. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot mindenkinek:D mondjuk az igaz hogy elég szépek és erősek a valódi körmeim, úgyhogy nem lenne jó tönkretenni műkörömmel.:SS
2012. jún. 20. 15:24
 7/9 sweetsugar ***** válasza:
Ha szépek és erősek a körmeid akkor teljesen felesleges:)Nekem is volt ,de utána csúnya,és gyenge lett a körmöm,igaz,addig szép volt,de én nem tudom elviselni,hogy 2hétig ugyanolyan színű legyen a körmöm:)
2012. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nevetségesen fest egy fiatal lányon (bár meg kell mondjam, eleve nem tetszenek a műkörmök senkin). A természetes szépség mindig sokkal többet ér, ezt tartsd fejben. ;) Főleg ha erős körmeid vannak, felesleges is. Inkább vegyél ebből a pénzből pár lakkot, sok fagyit, és menj el strandolni a barátaiddal, többre mész vele szerintem. :)
2012. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, hogyha egy szép igényes franciát csináltatsz jó áron, jó körmössel, csak nyáriszünetbe, nemlessz semmi baja a körmödnek max picit elvékonyodik, de max 2 hónap után helyre ish jön .;)

Egyébként, ha annyira nemfontos tényleg jobb ötlet elkölteni azt a pénzt a barátaidra stb,...:))

2012. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!