Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiataloknál hirtelen hízás...

Fiataloknál hirtelen hízás esetén előfordul a hirtelen fogyás is, igaz? Lehet ormonális dolog, nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, azt kérdezed, hogy normális-e fiatalkorban a hirtelen fogyás. Nem, nem az, az más kategória hogy éppen nagyot nősz, és megnyúlsz.

Lehet hormonális dolog, pl. pajzsmirigy-túlműködés, de azt kezelni kell, jobb ha elmész az orvoshoz. Ezenkívül a cukorbetegség egyik jele is a hirtelen fogyás. De lehet stressztől, akármitől, a lényeg hogy nem normális.

2011. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én híztam, nem fogytam sajnos :DD
2011. jún. 29. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne a hirtelen fogyásban reménykedj, attól csak megnyúlna a bőröd, nem hiszem, hogy azt akarod. :S

Ha tényleg sokat híztál kevés idő alatt, és tényleg túlsúlyos vagy (nem a mostani anorexiatrend szerint), akkor érdemes lenne felkeresni a háziorvosodat, és csináltatni egy vérvételt.

Egyébként mozogj minél többet. Hány éves vagy, hány kg, hány cm? Mert az is lehet, hogy most nőiesedtél, vagyis a melledre, csípődre ment.

2011. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

175cm, 79k, 15 év

Totálisan kivagyok, akármit csinálok nem fogyok. Asszem legjobb lenne öngyilkosnak lenni, senkinek sem fogok kelleni.

2011. jún. 29. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:

mit és mennyit sportolsz?


mit, mikor és mennyit eszel?

2011. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezek miatt az adataid miatt nem kell öngyilkosnak lenned. Nyugodtan egyél, akár faljál tovább. Neked most az kell. És rengeteg mozgás. Futás, uszás, kerékpározás, focizás, minden ami van,rogyásig. Ne otthon gubbassz.

2011. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!