Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyumat hogyan tudnám nyelvpie...

Anyumat hogyan tudnám nyelvpiercing re rábeszélni? LÉGYSZI SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nekem tetszik..:) Felhoztam anyumnak a témát, erre ő elkezdett a neten keresgélni, és ilyen hülyeségeket talált, hogy betegséget lehet tőle kapni, stb. ...légyszi, akinek van, írja már le, h nem parás..:) köszi..:)))

2012. jún. 24. 10:48
1 2
 1/15 eNerdzsy válasza:
53%
Győzd meg róla, hogy milyen jól állna neki. Mivel nő, biztos van benne is egy kis hiúság... :)
2012. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék, hogy ez nem egy tetoválás, ezt ha úgy van csak kiveszed összeforr, és kész szinte nem is látszik. Ez egy jó érv. Nem maradandó, és divat nagyon manapság. Mond meg neki hogy ő is biztos szeretett volna (vagy csinált is) olyat amit akkor az ő szülei nem engedtek. És gondoljon bele ebbe!
2012. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze nem mindegy az sem hogy hány éves vagy... De mamr minden másképp van mint az ő korában...

Előző voltam.

2012. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első : ÉN szeretném MAGAMNAK :D

második:köszi a választ :)

2012. jún. 24. 11:17
 5/15 anonim ***** válasza:
én megcsináltatnám simán, nem érdekelne, hogy mit szól...
2012. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
azért nálunk ez nem így megy ;)
2012. jún. 24. 11:31
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
akkor bocsi, gondoltam rávehetlek vmi hülyeségre :D akkor világosítsd fel, hogy amit neten összehordtak, nem igaz, mert steril eszközökkel steril környezetben csinálják, vagy nem tud begyulladni, mert llandóan "használva" van, ha megunod, egyszerűen kiveszed azán hamar beforr a lyuk stb, szval füllenthetsz is vmit :D
2012. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. jún. 24. 12:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem elhanyagolható tényező: hány éves vagy? Mióta akarod?
2012. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
16 vagyok és kb fél éve szeretném.. és nem, nem elhanyagolható :DDD
2012. jún. 24. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!