Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám rábeszélni...

Hogyan tudnám rábeszélni anyumat nyelvpiercingre?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szeretném megcsináltatni, nekem tetszik :D

Anyumnak is mondtam h szeretnék, és ekkor elkezdett a neten keresgélni a piercingről.. És talált ilyen hülyeségeket h betegséget lehet tőle kapni és még sorolhatnám..

Légyszi, akinek már van, írja le, h nincs vele semmi gáz..köszi :DD



2012. jún. 23. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nyelvpiercingből probléma, ha nem rendes helyen szúratod. Ha egy szakértő szúrja, szalonban, akkor 100%, hogy nem lesz belőle gond:) Nekem is van, Miskolcon csináltattam a lehető legjobb helyen. Nem volt vele semmi probléma. Bementem a szalonba, öblögettem fertőtlenítővel, a szeme láttára kibontotta az új, steril tűt. Maga a szúrás alig pár másodperc volt, aztán újra öblögettem a fertőtlenítővel. Adott egy tájékoztatót, amiben le volt írva, hogyan kell kezelni. A szúrás utáni 3-4 napban fel volt dagadva rendesen, beszélni tudtam tőle, de lefekvésnél zavart, hogy a fogaim nyomják (rajta volt a nyomuk is:D), de utána már semmi baj. Nekem be sem gennyesedett, 4. napon már simán tudtam vele enni, addig bögrés leveseket ittam:) Mondd meg neki, hogy amiket olvasott, az annak a következménye, hogy nem szakértővel csináltatták, ha olyan csinálja, aki gyakorlott és ért hozzá, veszélytelen!

Egyébként azt megkérdezhetem, hogy hány éves vagy, és hogy fiú-e vagy lány?:)

19L

2012. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát köszi..:D am 16/f..és nem vok homár.. :D
2012. jún. 24. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
nem is akartam mondani:D ha neked tetszik nyugodtan:) remélem anyukád belemegy a leírtak alapján:)
2012. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!