Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az szerintetek igénytelenségne...

Az szerintetek igénytelenségnek számít, ha egy lány SOSEM sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Sem hétköznap, sem hétvégén. Buli alkalmával egyszer-egyszer. Akkor is maximum szemceruza és szempillaspirál. Értelmes válaszadók válaszait kérem! Köszönöm!

2012. febr. 3. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem számit a mostani barátnőm se sminekli magát de nekem igy testzik annyira természetes szép arca van smink nélkül is ...!
2012. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) megnyugodtam:) jöhetnek még válaszok!! Kíváncsi vagyok még véleményekre!
2012. febr. 3. 20:33
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Sőt! Igényesebb,mint azok,akiknek a sok sminktől lárvaszerű az arcuk.

Másik előny,hogy nem tesz tönkre az arcbőrét a sok vegyszerrel.

2012. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül sőt egyáltalán nem . Amúgy sem szép ha van rajta egy kiló vakolat . Meg ha szép a lány akkor minek ha meg nem a sok smink csak elrondítsa még jobban .
2012. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hát nézd, hogy nem igénytelenség, az biztosisten.

De! Én mindig a smink ellen voltam. Aztán poénból kiszempillaspíráloztam magam. Hát fényévekkel szebb lettem. Azt hittem, hogy rövidek, és ritkák a szempilláim. Hát a nagy francokat! Egyszerűen csak túl világosak voltak, és nem látszottak. Szólva most brutális nagy, fekete szempilláim vannak. Tényleg ezerszer szebb lettem.

A másik: szintén poénból kirúzsoztam a szám, aztán elkentem az arcomon. A hófehér, sápadt arcom szint kapott, mintha életre keltem volna.:D

Szóval érted. A szemceruzával pedig vigyázz, a legtöbbeket elcsúfít, mert összehúzza a szemüket!

2012. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még:)


Utolsó: nem is mondasz rosszat..de valahogy úgy vagyok vele, hogy nem érdekel ez a sminkelős dolog. Néha úgy érzem nem is vagyok igazán lányos. Ez nem egyenlő azzal, hogy fiúsnak érzem magam, csak nem tipikus lányosnak. Nem tudom mennyire érthető. Mindenkinek ment a zöld kéz!

2012. febr. 3. 20:53
 8/22 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy átlagosan helyesnek tartom magam, ezért nem érzem olyan hűdenagy változásnak a sminket. :) (nem vagyok beképzelt)
2012. febr. 3. 20:55
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak kamera+erős fények okozta sápadtság miatt voltam párszor muszájból kifestve...

Nos olyan tökéletesnek tűntem a tükörben (kivéve ha vigyorogtam, mert a nyomi fogsoron nem segít a smink :-)).

Viszont annyira nem önmagamat láttam.

Vagy 10 évvel idősebbnek néztem ki, mégha szebbnek is, akkor is öregebbnek.

Rettenetes volt, hogy folyton vigyázni kellett, hogy ne kenjem el, a ruhám sem úszta meg.

Az egyik válaszoló által írt szempillanövelő hatást én is éreztem, rájöttem, hogy nekem is hosszúak a szempilláim amúgy.


Nem tartom igénytelenségnek a sminknélküliséget. Engem akadályoz sok dologban. Annyira ronda meg csak nem vagyok, de ha meg igen, akkor úgyis mindegy. Nincs kedvem álarcban járkálni. Aki szerint igénytelenség, az ne nézzen rám, ennyi. Nem?

2012. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem igénytelenség

Smink amúgy se sokat segít. :P

2012. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!