Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam?

Hogyan sminkeljem magam?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok,de nem szeretném ha jönnének a lek*rvázások,ezért ha valaki unatkozik,de itt tombolja ki magát,szóval 13 éves vagyok.

A suliba szempillaspirál,tussal szoktam egy vékonyabb csíkot húzni fentre és egy kis púder,mivel ez por..de ez a por "lepereg" rólam kb fél óra alatt és semmi látszatja nincs sajnos.

Az alapozóval pedig az a bajom,hogy nagyon feltűnő és maszkos kinézetűre csinálja az arcom,rossz az alapozóm vagy mi a gond?

Ha kicsit változtatni akarok milyen sminkeket tudtok ajánlani?(szőke haj,kék szem és már próbáltam kihúzni teljesen a szemem,de az elég "sátáni" és az nekem nem tetszik úgy)


2012. júl. 20. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem problémás a böröd akkor felesleges az alapozó. Ha igen akkor vegyél másikat az alapozóban az a lényeg hogy ne látszodjon hogy van rajtad. 13 évesen szerintem nem is kell több smink mint amit írtál.
2012. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor szétnézek majd az alapozók között.

Több sminket nem is szoktam,sőt legtöbbször inkább csak szempillaspirál,de az azért mert jobban is érzem magam,ha úgy van a szemem. :)

2012. júl. 21. 00:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A boltokban vannak teszterek, próbálj ki az alapozókból minél többet, hogy rájöjj, mi a leginkább a bőrszínedhez illő. Ez egy olcsó megoldás és nem fog maszkos lenni így az arcod, ha a megfelelő alapozót megtalálod:). Amúgy ha vacilálnál a boltban kettő közül, a világosabbikat válaszd! Gondolj a télre...megéri.
2012. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aha..akkor ez a gond,nekem elég sötét alapozóm van.

És alapozóval hogyan kell sminkelni? :)

2012. júl. 21. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Használj alapozó helyett színezett nappali arckrémet, nekem sokkal jobban bevált, mint az alapozó, sokkal természetesebb és tartósabb is!
2012. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt le kell mosni vagy felszívódik?

Köszönöm a válaszokat!! :)

2012. júl. 21. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Este le kell törölni, vagy vízzel lemosod!
2012. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!