Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan tetoválás, ami...

Létezik olyan tetoválás, ami évek múltával kikopik a bőrből, azt hiszem? Amugy ha egy rendes tetkót eltávolítani szeretnénk, lézerrel, megmarad a helye?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
A lézeres eltávolítás után nagyon csúnya heg marad :(
2009. júl. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hallottam,hogy vannak olyan tetoválások,melyek évek múlva szép lassan felszívódnak.Gondolom,hogy a festék miatt.
2009. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
A henna olyan ami elszívódik
2009. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit te keresel, az a kozmetikai tetoválás. Ilyenek a sminktetoválások is, de testmotívumokat is készítenek, amik szintén pár év után kikopnak a bőrből (viszont drágábbak, mint a sima tetoválás).


[link]

2009. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem marad heg a lézeres eltávolítás után, a lézeres archámlasztás is ezen az elven működik. max egy kicsi, alig észrevehető.
2009. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták, igen, kozmetikai tetoválás az, amire te gondolsz esetleg..mert az ilyen...viszont nem minden esetben kopik ki. Szakembertől tudom, hogy bőrtípustól függ. Van, akinek már 3 év után nem látszik semmi, ugyanakkor van olyan, akinek 15 év múlva is ott van halványan, de láthatóan a motívum...az meg nem túl tetszetős szerintem.A henna max 2-3 hétig marad fent.
2009. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
minek tetováltatsz ha azt szeretnéd hogy pár év múlva felszívódjon? valami nagyon gagyi festékkel tetováltass az biztos kopik de nem hiszem hogy csontra felszívódna.komolyan nem értem....:D 17/F
2010. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért tetováltat, mert most biztos abban, hogy szeretné magán viselni azt a jelet, de lehet, hogy ráncos nagymamaként már elég idiótán érezné magát vele, amit meg is értek.

Én évekig ugyan azt a mintát szerettem volna magamra, de nem bántam meg, hogy nem csináltattam meg, mert most, így 5-6 év után, már nem akarom. De ilyen kozmetikai tetoválás formájában nem áll fenn ez a veszély. És ha még mindig tetszik, megcsináltathatod rendesen is. Mégis olcsóbb, mint egy százezres lézeres eltűntetés.

2010. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!