Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szilvási Lajos Egymás szemében...

Szancsopanza kérdése:

Szilvási Lajos Egymás szemében c könyve angolul? Létezik? Ha nem is rendes könyvformában de megvan valakinek a gépén?

Figyelt kérdés
szeretném elküldeni egy külföldi barátomnak mert ez az egyik kedvenc könyvem.
2011. szept. 7. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Imádom én is ezt a könyvet.De sajnos ez nincs meg angol kiadásban.

Én évekkel ezelőtt lefordítottam,és így tudta elolvasni a Jamaicai barátnőm/kolléganőm..

39/N

2011. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj el sem akarom hinni,hogy rajtam kívül még mások is így szeretik ezt a könyvet.Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszolok,de úgy megörültem a kérdésnek,mert bárkinek mondom még senki sem olvasta.Nálam nyaranta kötelező olvasmány :)
2011. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:) Az 1. komment küldőjétől kérdezném hogy nem tudnád e elküldeni nekem ? nincs meg véletlenül gépeden amit lefordítottűl?:))

2.kommentelőnek meg köszönöm hogy írt nálam is kötelező minden nyáron..ezt a könyvet csak szeretni lehet!!

2011. szept. 8. 14:28
 4/4 anonim válasza:

Jajj de jó, hogy vki érdeklődik róla angol nyelven is :))

Még jobb lenne, ha hozzájuthatnék én is valahogy.. Nincs meg vkinek? *-*

2013. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!