Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű szemceruza illik...

Milyen színű szemceruza illik mogyoróbarna szemhez?

Figyelt kérdés
..a feketén kívül.nagyon színesen öltözködök és nem tűröm a feketét,ezért a fekete szemceruzát szeretném kombinálni valamilyen másik,vidám színnel.(a hajam viszont fekete.)
2012. júl. 22. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Most így nyáron bátran lehet variálni a színekkel. Egyszert azt olvastam valamelyik újságban, hogy a barna szemhez nagyon sok minden jól áll. Hogy milyen színű szemceruzát használj leginkább attól függ, hogy milyen színű ruhát viselj. Tehát a lényeg, hogy mindig harmonizáljon a ruháddal a sminked is. :)


Anyukámnak nagyon szép barna szeme van, ő többnyire zöld szemceruzát használ (sötétebbet és világosabbat kombinálva), iszonyatosan jól áll neki. Nővéremnek is nagyon szép barna a szeme, ő leginkább sötétkék szemceruzát.


Egy szónak is száz a vége, neked kell kitapasztalni, hogy mi áll jól. Én a zöld és kék különböző árnyalatait tudom ajánlani. A sötétkéket egyébként én is szoktam néha használni, mert a fekete szerintem túl karakteressé teszi az arcomat. A sötétkék szépen kiemeli a szemeimet, mégsem válik túl karakteressé, komollyá az arcom. :)

2012. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!