Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemhéjalapozót ajánlot...

Milyen szemhéjalapozót ajánlotok kb.1000 Ft értékben? Valami tartós, nem túl fényes szemhéjalapozót keresnék, ami tartóssá teszi a szemhéjpúdert.

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az essencenek van egy I love Stage nevű, az viszonylag jó, bár az igazán jók 1000 Ft felett vannak.
2012. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet érdemesebb lenne egy igazán jóra beruháznom, mert eddig minden szemhéjpúderem néhány óra alatt összegyűlik egy csíkba.

És úgy 2000Ft körülig vannak jó szemhéjalapozók?


Ja, és lehetőleg olyat ajánlatok, ami van dm-be és/vagy rossmanba, mert nálunk csak ez a két drogéria van.

2012. júl. 22. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:

dm-ben, rossmannban sajnos nem ismerek jót

a douglasban van az ArtDeco, az kb. 2500-3000 (biztos felment az ára mióta én vettem)

a Müllerben van a Nyx, amit még dicsérnek, jó a Makeup Factory is, az is kb. olyan árban mint az ArtDeco

2012. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

1-1 megbízható, nem túl drága drogériás márkának is lehet jó szemhéjalapozója, ugye? A közeljövőben nem is tudok elmenni valamelyik nagyvárosba, ahol lenne Müller vagy ilyesmi. :S

2012. júl. 23. 08:43
 5/5 anonim válasza:
Én nem vennék. Magamnak csináltam és nagyon jó. Keverj össze alapozót és patikai testápolót vagy hidratáló krémet. A lényeg a testápolóban hogy ne legyen illatosított, parfümözött.
2013. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!