Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthoni industrál piercing...

Otthoni industrál piercing szúrásról vélemények?

Figyelt kérdés
Nem magamnak szúrnám, hanem az egyik ismerősöm szúrná. Már szúrt fülbevalót, de azt nem tom, hogy pc-t is csinált-e (fülbe). Ő mondta, hogy beválalná, de azért érdekelne, hogy ez milyen veszélyekkel jár. Mondjuk én bízom benne, csak biztos ami biztos alapon ink. megkérdem:)

2012. júl. 24. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom, mert az 2 helyen is érinti a porcot, és elég durván eltorzulhat ha rosszul szúrja be.
2012. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd még meggondolom://
2012. júl. 24. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:

én is szúrtam fülbevalót is és piercinget is. magamnak és másnak is.

én úgy oldottam meg magamnak az industrialt, hogy meglévő lyukba raktam bele a hosszú piercinget.

tehát annyit lehet csinálni, hogy leméritek precízen, kiszúrjátok, de először sima ékszert raktok bele, majd gyógyulás után raksz bele industrialt.


de ez csak egy ötlet volt. ez is azon ékszerek közé tartozik amihez szakavatott kézre van szükség. ha egyből szeretnéd az ékszert, hogy a füledben legyen akkor inkább menj el szalonba. a fent említett módszerrel nekem szerencsém volt, lehet, hogy elrontaná neked.

inkább menj szalonba az biztosabb. ha egy sima helixről, vagy ajak piercingről lenne szó, akkor arra azt mondanám, hogy igen azt meg lehet csinálni otthon is, de ezt nem ajánlom.

ennél a piercingnél legfőképp, mint az össze porcba szúrt piercingnél, a vadhús képződésre nagy az esély.

2012. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fül az más, annál sok bonyodalom nem lehet, de porcba én nem kísérleteznék otthon. Szerintem azt a 4-5e ft-ot igazán megéri az egészséged, meg az, hogy tényleg pöpec legyen. Egyszeri kiadás egy életre, ebbe gondolj bele...
2012. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. Lemondok az otthoni szúrásról, és ink. szakemberhez megyek.:)
2012. júl. 25. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szakemberre szavazok, jól döntöttél.


Nekem 2 füllyukam "amatőr" szúrás, meg is látszik, nehezen gyógyultak és kicsit sincsenek jó helyen, valahogy "ferde" is, mert alig lehet az ékszert átszúrni rajta. Hónapokkal ezelőtt készült de még most is gyakran vérzik, begyullad.


A többi fülpiercingemet szalonban csináltattam, és gond nélkül gyógyultak, nem fájnak, nagyon szépek.

Nem csak találomra beszúrta, hanem elmagyarázta hova és hogyan lehet szúrni, hogy szépen mutasson, gond nélkül gyógyuljon.

2012. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!