Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 12 évesen szempill...

Szerintetek 12 évesen szempillaspirál, szemkihúzó és a szájfény túlzás?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Külön-külön is, egyszerre főleg.
2012. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
TÚLZÁS!
2012. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Én már annyira hozzászoktam a látványhoz, ugyanis Ny.-Európában élek, hogy nekem nem lenne túlzás. Itt ennyi pici smink már természetes 12 évesen.

Ha eleve barnább a bőröd, fekete a hajad, a szemkihúzó nem is fog látszódni, mert teljesen természetes hatást ad. Sok fekete hajú, pillájú lánynak eleve olyan, mintha ki lenne húzva az alsó pillasor, pedig nem. A szempillaspirált is meg lehet csinálni vékonyan, természetesre. A szájfényben sincs semmi extra, kb. mintha benyálaztad volna a szád. :D

2012. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2012. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Az. Maximum egy natúr színű szájfény belefér, de a másik 2 sok. Majd 14-15 éve korban ennyi smink pont jó lesz. Még korai.
2012. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Ha a Barbie babádra kened, akkor nem.

Vagy max ha otthon játszol anyukád sminkszereivel, és próbából felkened magadra. De utcára, suliba nem való. Ráérsz középiskolás korba lépve elkezdeni sminkelni.

2012. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
igen
2012. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túlzás.

Emlékszem, apum kb. a falat kaparta, amikor 12-13 éves koromban alkalmakkor (családi összejövetelek meg ilyesmik), kisminkeltem magam, ami egyébként a szempillaspirálba és az ajakápolóba ki is merült. Pedig nem volt ez olyan régen.


Minden nap sminkelni 12 évesen szerintem nagyon korai, a "szemkihúzó" (szemceruza vagy tus az eredeti neve, de mindegy), szerintem alapból túlzás 12 évesen.

Néhanapján, ha valami alkalom van a szempillaspirál és a szájfény belefér, de szerintem minden nap ez is túlzás és szükségtelen.

17/L

2012. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 12 éves barátnőm, és meg kell mondjam, kislány még. Pedig nagyon szeretem, és ezt nem rosszból mondom. Szájfény szerintem elfogadható,de nem pirosban, hanem mondjuk átlátszóban, és ilyen semlegesebb árnyaltokban. Spirált meg évnyitóra, évzáróra, szülinapra, tehát ahogy előttem is írták inkább alkalmakra használd. Ennyi pont elég lesz neked szerintem, és nem használok sokkal többet, és én sem minden nap. Néha ha kedvem tartja, és nicns 40 fok, egy csillogós, barnásabb szemfesték, spirál, szájfény. 15/L
2012. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

15 vagyok, és a korrektoron és a spirálon kívül mást egyáltalán nem használok sminkeléshez.

igen, túlzás

2012. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!