Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót és szempillasp...

Milyen alapozót és szempillaspirált érdemes venni, ami nem olyan drága de mégis jófajta?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 21:21
 1/7 anonim válasza:
100%

[link]


ezj ó szemmpillaspirál :)

hosszabítja a szempillád, és göndöríti is. :)

2012. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapozóból az Essence habállagú nekem nagyon bevált. Szépen fed, viszonylag tartós is, matt hatású, tehát púder sem kell mellé. Szempillaspirálból a Lovely Curling Pump Up szerintem verhetetlen, 650 Ft, de ugyanazt tudja, mint a 4000 Ft-os Max Factor.
2012. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ilyet használok és nagyon szeretem , a márka is jó és csak 600 ft :D


[link]


Ez nem tudom mennyi volt de én ilyet használok és imádom :D

2012. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Én az Essence-t a S-he -t a NYC-t vagy esetleg a Rimmel-t ajánlanám ezek amik jók ugyanakkor megfizethetőek .
2012. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
NYC termekeket hol vesztek???Gondolok arra a szempillaspiralra pl.
2012. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] szempillaspiralbol ezt hasznalom. Eleg sokat szoktam felrakni,de agyon jol birja-augusztusban lesz egy eve,h vettem.(igaz,mar picit kezd beszaradni). Van meg egy Lovely spectacular me volume mascram is van,de azt knem nagyon hasznalom
2012. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2012. júl. 31. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!