Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki vidéki érdemes...

Ha valaki vidéki érdemes Pestre menni vásárolni? Vagy nagyon drága?

Figyelt kérdés
vagy a nagyvárosokban lakik... szóval ilyen Szeged meg ilyenek... Érdemes Pestre menni vásárolni?
2011. jan. 29. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes, én úgy látom, hogy sokszor sokkal olcsóbb, mint egy kisebb városban. Én egy kb. 40000-es városban élek, de egyrészt semmi választék nincs ruhában, másrészt hihetetlenül drága minden. Ha nem kínaiban vásárolok, egy cipőért minimum 6-7 ezer ft-ot elkérnek, de inkább többet. Nyáron Pesten 1900 Ft-ért vettem olyan jó szandált, amihez hasonlót itt egyáltalán nem. Ha van időd, érdemes körbejárni 1-2 plázát mert tényleg rengeteg a leárazás és a minőségük sem rosszabb egyáltalán, mint vidéken.
2011. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha Pesten járok, általában körbenézegetek, de amúgy itthon, Győrben is mindent meg tudok venni, ugyanazon az áron, hála istennek elég sok az üzlet. egy barátnőm, mikor itt van (ő pesti), mindig mondja, a győri New Yorkerben sokkal jobb és minőségibb cuccok vannak, mint Budapesten. talán mert Németország közelebb van!=D
2011. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!