Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbelövés után ez normális?...

Fülbelövés után ez normális? Pls HELP!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és nekem baba koromban nem volt lyukasztva a fülem, a mai nap folyamán lövettem be, délután. Csak az a baj, hogy a jobb fülem kicsit jobban fáj (megjegyzem amikor belőtték a jobb fülembe jobban fájt :S) tudom hogy kell neki pár nap mire begyógyul és a kozmetikus elmondta hogy mit kell csinálni de ez egy kicsit aggaszt hogy a bal fülem nem fáj annyira de a jobb igen.

remélem érthető voltam nagyjából, nagyon tapasztalatlan vagyok még tudom, de ez a legelső fülbevalóm :S

ja és nem azt kérem hogy egyesek lehurrogjanak hanem értelmes válaszokat szeretnék

köszi



2012. júl. 27. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

nem kell megijedni. a testednek valahogy reagálnia kell az "idegen" testre.

lehet egy picit be is fog gyulladni, akkor ugyan úgy kezeld le, alkohollal, fertőtlenítővel és ennyi.

ha már érzed, hogy viszket akkor az azt jelenti, hogy gyógyul.

2hétig csak forgasd, 2hét elteltével már kicserélheted benne az ékszert, egy hónap múlva pedig tökéletesen be lesz gyógyulva.

2012. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :-) most nem fáj annyira. de jó az is ha betadinnal bekenem (pl ha nem megyek sehova) ?? mert alkohol nincs itthon és nem is tudunk most szerezni :-\
2012. júl. 28. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy jó hiszen az fertőtlenítő :)
2012. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. júl. 28. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sok lyukat szúrattam a füleimbe, cimpába is, porcba is, és tapasztaltam hogy nem egyformán érzékeny mind a két fül, az egyikbe mindig jobban fáj. :)
2012. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez ind normális. Az már határeset, ami nekem volt, hogy ilyen borsónyi gennyzacsi nőtt a hátsó felére, de miután kipucoltam itthon alkohollal, begyógyult nekem is...
2012. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 31. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!