Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót és szempillasp...

Milyen alapozót és szempillaspirált vegyek?

Figyelt kérdés
Manapság olyan drágák a sminkek.. Szóval abban kérem a segítségeteket, hogy mondjatok nekem olyan folyékony alapozót és szempillaspirált, ami nem drága, de jó minőségű. Lehetőleg a Dm-ben és Rossmann-ban lehessen kapni és a szempillaspirál ne ilyen göndörítő és hosszító legyen, hanem dúsító.

2012. júl. 28. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Folyékony alapozóból még nem találtam sajnos olyat, ami olcsó és jó is lenne. Most Max Factor Colour Adaptot használok, meg vagyok vele elégedve, de ez 3000-3500 Ft.

Szempillaspirálból mindenképpen ezt ajánlom, eszméletlen jó: [link]

Csak 650 Ft. Göndöríteni nem nagyon göndörít, de szépen szétválasztja a szempillákat, dús hatást kelt. Mondjuk hosszabbít is.

2012. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, sokan istenítik ezt a szempillaspirált:)

A dm-ben vagy rossmann-ban kapható akkor?

2012. júl. 28. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossmannban
2012. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél színezett hidratálót (BB Garniel) és tégy rá powdert!! mert ez igy egy tök fullos smink alap és nem is károsítja az arcodat úgy mint az alapozó...!! szempillaspirált meg olyat ami neked tetszik.
2012. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem cnya az arcborod...tehat nincsenek veszes borhibaid akkor en is javaslom a szinezett hidratalot. Nekem van Garnier BB kremem...meg az elso verzio..en szeretem is, mert a normal boromon puderrel egesz nap kitart... De ami jobban bejon es olcso az az Essence pure skin azibezett hidrataloja...a fedese epp annyi, hogy egysegesiti az arcbort..durva borhibakhoz keves. Es mattit...erre minimalis puder es voala.:) ez 5-600 forint a mullerben. A garnier pedig 2000 ft.

Ha voszont alapozo akkor Catrice Infinite Matt...egeszen vilagos arnyalatot is lehet kapni. 1890 ft a Rossmannban..ugy gondolom ez eleg jo minosegu...es turheto arkategoria..nagyon alatta nem erdemes.

Spiralbol meg a Lovely pont, hogy gondorito. ..Nekem duaitani abszolut nem dusit...csak minimalisan..

Inkabb az Essence I love extreme spiraljat ajanlom. Kb 6-700 ft kozott van. Jol dusit es hosszit is. Meg sztem picit gondorit..bar nekem alapba ivelt pillam van.:)

spiralbol sztem nem erdemes dragat venni..:) bar tuti vannak nagyon jok...de akkor se lenen szivem.:)

2012. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapozóból a maybelline affinitone-t ajánlom. (DM)
2012. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!