Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik piercing a legkevésbé...

Melyik piercing a legkevésbé fájdalmas?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Érzéstelenítéssel egyik sem fáj, anélkül meg mindegyik.
2009. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van az orromban, volt a szám alatt, és ismerősömnek van a köldökében, én ezek alapján tudok véleményt mondani. Az orrodat nem lehet leérzésteleníteni, legalábbis én úgy tudom, és nekem úgy is szúrták. Az nagyon fájt, bár simán elviselhető. A szám alatt raktak rá érzéstelenítőt, ott egyáltalán nem fájt! Kicsit kellemetlen volt, mert azért éreztem, hogy babrálnak ott valamit, de fájni egyáltalán nem fájt. Köldökpiercingről csak annyit, hogy eddig mindegyik ismerősömnek rettenetesen fájt.

De persze ez szerintem minden embernél más, hiszen minden embernek más a fájdalomküszöbe. :)

2009. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem orr és köldök piercingem volt.

Az előbbi jobban fájt, az utóbbit egyáltalán nem éreztem:)

(Az más kérdés, hogy nem lett szimmetrikus, begyulladt és az összegyűlt alvadt vér azóta is meglátszik, meg a piercing helye is, pedig már évekkel ezelőtt kivettem)

2009. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem rengeteg van, ez alapján nyilatkozom: ahol porc van, az jobban fáj. szúrtak nekem ideoda érzéstelenítéssel és anélkül is, megmondom őszintén, h kb alig számít h van e vagy nincs. úgyh ne ez alapján dönts.
2009. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A füllyuktól egy kicsivel feljebb.Vagyis lényegében a füllyuk fölé,mivel ott nincs porc.Remélem lehet érteni h hova gondolom.
2009. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem, amikor szurták koldokbe, akkor nem fájt, de éreztem, h tu megy at rajta, az volt 1 kicsit kellemetlen, de amugy nem fájt :)
2009. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt hallottam h a tragus pc nem fáj..végülis igaz h porcba megy, de nemtudom, én is csak hallottam..
2009. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jaj, nekem tragus pc-m is van, de begyulladt :S. a másik fülembe is van pc a porcban, csak az elég lassan gyógyul be. változó, hogy kinek hol fáj a szúrás
2009. júl. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem 4 van. Ajak bogyó, nyelv, mell, és orr. Ezek közül a nyelv és a mell nem fájt, pedig mindegyik érzéstelenítve volt.
2009. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Orr
2010. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!