Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire áll jól egy lánynak...

Mennyire áll jól egy lánynak az ajak piercing?

Figyelt kérdés

Én szeretném megcsináltatni, csak nem tudom h melyik oldalra tetessem!Szerintetek melyik a legjobb hely?Én gondoltam h alulra és jobb oldalra,de mindegyik tetszik.:/Mit gondoltok?

16/L


2009. júl. 17. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a legjobb helye a kirakatban van,hogy vegye meg más.
2009. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez ari de már nagyon régen megakarom csniáltatni,meg ha nem is tetszik simán kivehetem de kétlem h nem fog tetszeni!csak nem tudom eldöntenio h hol legyen..:/
2009. júl. 17. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Rakass be többet is :) Egyébként nekem az tetszik, ha alul van.
2009. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
ha ilyen pöttyöt akarsz,jó ha tudod h azokat mindenki vmi ragyának vagy anyajegynek nézki messziről,és totál megváltoztatja az arcot,sokszor negatívan. de hamár muszáj, akkor alulra, gondold el milyen ronda lesz a heg látványa, hogyha felülre rakatod
2009. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Nekem max kisajakban tetszene, de ezek a flegma szájpiercingek nagyon gázosak. Nem hiszem hogy összejönnék egy olyan lánnyal... Fül, köldök ok, de orr meg száj az gáz.
2009. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Van akinek jól áll van akinek meg nem. Nekem is van már évek óta egy karika alul középen, szerintem még ez a legjobb, a féloldalas olyan furcsa, és nem csak szerintem:)
2009. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sztem is jobb ha alul van,de nem pöttyöt szeretnék,hanem egy kisebb karikát ami belülről kifelé van rakva!ami a többet illeti még nem szeretnék,de az igaz h ha még sem tetszik és kiveszem felül nagyon undorító lehet a heg..:Sköszönöm mindenkinek!!azt hiszem alul lesz!jövő héten megyek és akkor eg kérdezem a piercigest is:):)alig várom!:D:Dxd
2009. júl. 18. 14:31
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

namost nekem 2 van, alul 2 oldalt. sztem 1 az nemjó. több kell. deha elkezded, nem hiszem, hogy abba tudod hagyni. =)

16L.

2009. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Sztem alulra és elsőnek az egyik oldalra!


Mert ha 1 pc-d van úgysem tudsz leállni!


Nekem is van 9 fülbevalóm,1 ajak pc-m (alul bal oldalon)

De tervezem nemsokára mek csináltatni a másik oldalra is!

2009. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!